wodniacy.net

usiądź przy naszym ognisku
Teraz jest 28 mar 2024, o 18:23

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 wrz 2018, o 22:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2018, o 19:34
Posty: 39
Lokalizacja: Charzykowy
Po 13 latach leżakowania w piwnicy mój Tajmień 3 wypłynął na wodę. :) Byłem zdziwiony, że powłoka jest w tak dobrym stanie (kajak nabyłem od sołdata opuszczającego nasz kraj w 1993 r. :shock: ) Wprawdzie złożenie go w Narewce trwało około 2 godzin ale dałem radę :oki: Kajak sprawował się na rzece nadspodziewanie dobrze a dużym atutem okazał się ster. Na Narewce dość niski stan wody, na Narwi było już dobrze. Po drodze mijaliśmy tylko rekreacyjnych 1 dniowych kajakarzy. W sumie: ciekawa rzeka i fajne wrażenia. Zdjęcia zamieszczone na https://photos.google.com/share/AF1QipPDRP_Mf7doM_xPeXmfxyOzrwpZWAXNpfOXrFxW3-bX9S__iId1_VY3EJoQo40n5g?key=U3FLOE9aVFM1ZnRWc3NWTmpLd3VLclBvY05zWnJn Zapraszam do oglądania i komentowania.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 wrz 2018, o 09:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2015, o 20:47
Posty: 658
Piękne zdjęcia. Gratuluję spływiku. Przymierzam się do Narewki jak kot do jeża ale kiedyś się wreszcie na nią wybiorę. :lup:

_________________
Kleszcze na Madagaskar!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 wrz 2018, o 10:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2018, o 19:34
Posty: 39
Lokalizacja: Charzykowy
Ropuch napisał(a):
Piękne zdjęcia. Gratuluję spływiku. Przymierzam się do Narewki jak kot do jeża ale kiedyś się wreszcie na nią wybiorę. :lup:

Dziękuję, z ust tak wytrawnego wodniaka brzmi to szczególnie sympatycznie. :) Narew jest warta spłynięcia i planuję w przyszłości spłynąć jej dolnym biegiem. W przyszłym roku planuję Bug graniczny, okropnie się napaliłem na spłyniecie tą rzeką po przeczytaniu relacji na forum. Teraz rozpracowuję logistykę. Serdecznie pozdrawiam. :hejka:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 wrz 2018, o 21:56 
Offline
admin-moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 21:53
Posty: 5660
Lokalizacja: Ząbki
No powiem CI że Narewka zaczęła do mnie szeptać :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Super spływ mieliście :brawo: :brawo: :brawo:
A jeśli chodzi o Bug to gorąco polecam - jest piękny, a Straż Graniczna to jak do tej pory jedyna służba mundurowa o której mogę się wypowiada ćtylko w samych superlatywach
Jeśli jestem Ci w stanie pomóc w jakikolwiek sposób jeśli chodzi o logistykę to w miarę moich skromnych możliwości bardzo chętnie pomogę
Jeśli czytałeś może opis naszego spływu sprzed bodajże 2 lat to myślę że namawiać Cię na to nie trzeba.
Ja też mam zamiar to sobie powtórzyć ale nieco wolniej niż poprzednio :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
ALBUM ZE ZDJĘCIAMI
BLOG - ELTECHOWE PODRÓŻE


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 wrz 2018, o 22:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2018, o 19:34
Posty: 39
Lokalizacja: Charzykowy
eltech napisał(a):
No powiem CI że Narewka zaczęła do mnie szeptać :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Super spływ mieliście :brawo: :brawo: :brawo:
A jeśli chodzi o Bug to gorąco polecam - jest piękny, a Straż Graniczna to jak do tej pory jedyna służba mundurowa o której mogę się wypowiadać tylko w samych superlatywach
Jeśli jestem Ci w stanie pomóc w jakikolwiek sposób jeśli chodzi o logistykę to w miarę moich skromnych możliwości bardzo chętnie pomogę
Jeśli czytałeś może opis naszego spływu sprzed bodajże 2 lat to myślę że namawiać Cię na to nie trzeba.
Ja też mam zamiar to sobie powtórzyć ale nieco wolniej niż poprzednio :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

To prawda, że Wasz opis i załączone zdjęcia i filmy są doskonałą zachętą do zorganizowania tej eskapady. Również zdjęcia Magi oraz klimatyczny film Teda zrobiły na mnie spore wrażenie :brawo: . Myślę, że do lata przyszłego roku zbiorę jakąś skromną ekipę 4-5 osób i pojedziemy "na kresy" samochodem z przyczepką. Większość moich turystycznych znajomych to rowerzyści. Niektórzy od czasu do czasu pływają Brdą na 1-dniowych spływach. Bug planuję zrobić spływem 10-dniowym trasą z Hrubieszowa/Kryłowa do Kodenia. To około 300 km. Zostawiam auto z przyczepką w Kryłowie a po zakończonym spływie towarzystwo w Kodeniu. Następnie z Kodenia transportem publicznym dostaję się do Kryłowa i w drodze powrotnej przez Kodeń zabieram ekipę wraz ze sprzętem do domu. To sprawdzony sposób, choć w przypadku "kresów" może być mały kłopot z transportem publicznym z Hrubieszowa do Kryłowa - pozostaje okazja lub "z buta". :)
Bardzo się cieszę, że w razie jakiś wątpliwości mogę się do Ciebie zwrócić. Z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam. :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 wrz 2018, o 23:10 
Offline
admin-moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 21:53
Posty: 5660
Lokalizacja: Ząbki
Spoko= po to jesteśmy żeby sobie pomagać :hejka: :hejka: :hejka:

_________________
ALBUM ZE ZDJĘCIAMI
BLOG - ELTECHOWE PODRÓŻE


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL