wodniacy.net

usiądź przy naszym ognisku
Teraz jest 28 mar 2024, o 10:23

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 26 cze 2019, o 07:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 sty 2015, o 12:42
Posty: 455
Zamoczyłem wieśka.



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 cze 2019, o 20:41 
Offline
admin-moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 21:53
Posty: 5660
Lokalizacja: Ząbki
Tedziu filmik obejrzałem już sobie wcześniej i jest jak zwykle super.
A skoro się do kompa w końcu dorwałem to CI powiem jeszcze że za mną od jakiegoś czasu ten Liwiec chodził.
Kilka razy się w nim kąpałem , kilka razy łaziłem w okolicach Starowoli czyli miejscowości niedaleko Łochowa i nawet tam kiedyś jakiś filmik popełniłem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Super że znów zacząłeś pływać.
Ostatni spływ na który mnie zapraszałeś nie wyszedł i powiem CI że bardzo tego żałuję ale to sobie kiedyś pogadamy przy ognisku
A co to się stało że sztywniakiem i do tego polietylenem płyniesz - tak wiem ze to dla Wypożyczalni ale Ty zawsze dmuchańcem wolałeś
A jak Ci się w tym kajaku siedziało i co to za polietyleny były
No i oczywiście czekam na kolejne filmy bo jak zawsze robisz zawodowe :brawo: :brawo: :brawo:

_________________
ALBUM ZE ZDJĘCIAMI
BLOG - ELTECHOWE PODRÓŻE


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 cze 2019, o 22:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 sty 2015, o 12:42
Posty: 455
Dzięki ;)
eltech napisał(a):
powiem jeszcze że za mną od jakiegoś czasu ten Liwiec chodził.
Kilka razy się w nim kąpałem , kilka razy łaziłem w okolicach Starowoli czyli miejscowości niedaleko Łochowa i nawet tam kiedyś jakiś filmik popełniłem

Widzę, że ty tak chodzisz po Liwcu jak ja nad Wisłą powyżej wysp Zawadowskich. Fajnie, że przypomniałeś, swój filmik z Liwca, bo zachęca do zorganizowania jakiegoś pieszego wypadu na jesieni pod namiot z ognichem.
eltech napisał(a):
Super że znów zacząłeś pływać.

Brakowało mi tego ;)
eltech napisał(a):
A co to się stało że sztywniakiem i do tego polietylenem płyniesz - tak wiem ze to dla Wypożyczalni ale Ty zawsze dmuchańcem wolałeś A jak Ci się w tym kajaku siedziało i co to za polietyleny były
[/quote]
Widzę, że przeczytałeś napisy na końcu ;) W ramach ekwiwalentu zaproponowano mi pełną logistykę, kajak itp.

Kajak to Ekspresion 14. Jak dla mnie bardzo ok, ale ja ogólnie nie wybrzydzam. Szerokość 59 cm, długość 4,40 , jak
na Liwiec bez zarzutu, bardzo stabilny kajak. Waga odpowiednia, waży miej niż worek cementu, miałem jedną przenoskę
przez jezdnię, zupełny luzik przy jego wadze. Siedzenie pod plecy idealne, ale pod tyłkiem już tak kolorowo nie było, choć
załatwiła to ircha i trochę ubrań, być może to kwestia sporadycznego pływania.

Faktem jest, że mój dmuchaniec z płaskim dnem znacznie ułatwia wychodzenie w wielu miejscach na brzeg, czasami takich,
gdzie nikt by nawet o tym nie pomyślał, czy pokonywaniu niektórych przeszkód, ale tu bardziej zdecydowały czynniki
ułatwionej logistyki i może to, że ostatni raz w sztywnym kajaku płynąłem na Bugu, czyli będzie coś ze trzy lata temu :shock: .

Jak byś się wybierał na Liwiec, daj znać podpowiem gdzie jaki powinieneś mieć stan wody, co byś się nie rozczarował.
Było sporo miejsc, gdzie miałem wysiadkę, pomimo że jakąś tam zdolność czytania wody mam.

Ps. Widziałem nawet dwukrotnie bociana czarnego w miejscach oddalonych od siebie o jakieś 40 km. Niestety kamera
sportowa nie jest w stanie ogarnąć dłuższych odległości.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 cze 2019, o 22:59 
Offline
admin-moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 21:53
Posty: 5660
Lokalizacja: Ząbki
mi wychodzi że na Liwiec pojadę w sobotę :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Moje chłopaki wraz z kolegami chcieli na jakąś plażę to wynalazłem plażę w Kamieńczyku nad Liwcem u ujścia Bugu.
Wywiozą mnie z rana w górę i ja sobie będę lajtowo spływał a Oni sobie będą na plaży czilować :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Zdaje się że sobota zapowiada się bardzo fajnie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
oczywiście o ile nic się nie powali :lup: :lup: :lup:

_________________
ALBUM ZE ZDJĘCIAMI
BLOG - ELTECHOWE PODRÓŻE


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 cze 2019, o 07:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 sty 2015, o 12:42
Posty: 455
Miłego wypoczynku, jeśli zaczniesz z wysokości Kalinowca to w paru miejscach sobie kolega pochodzi :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 cze 2019, o 23:25 
Offline
admin-moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 21:53
Posty: 5660
Lokalizacja: Ząbki
No i troszkę sobie pochodziliśmy ale to już akurat sam wiesz bo z nami płynąłeś :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
ALBUM ZE ZDJĘCIAMI
BLOG - ELTECHOWE PODRÓŻE


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL