wodniacy.net

usiądź przy naszym ognisku
Teraz jest 19 kwi 2024, o 15:51

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2 mar 2021, o 16:05 
Offline

Dołączył(a): 7 lis 2017, o 15:21
Posty: 53
Lokalizacja: Płocho
Pozazdrościłem Szanownym Kolegom planów na zimowe pływanie i osobiście również popełniłem drobny spływ.
Z powodów logistycznych padło na stosunkowo bliską mi rzekę Bzura na trasie Łowicz - Sochaczew. Oczywiście po pięknym i ciepłym tygodniu niedziela musiała być już szara, wietrzna i straszyć deszczem. Dobrze, że temperatura na plusie (minimalnym ale zawsze).
Spływ stał się okazją do przetestowania nowego wózka, co prawda nie najeździł się zbyt dużo, bo Różowa mnie zawiozła do Łowicza i potem odebrała z Sochaczewa, ale pomieścił bez problemu worek z canoe i na platformie zostało jeszcze miejsce, więc worki ze szpejem też da się upchać. Duże, względnie szeroko rozstawione koła pozwalały stabilnie prowadzić wózek po trawie, błocie i żwirowej drodze, chociaż rączka mogłaby być tak z 10 cm dłuższa.

Relacja krótka bo i opisywać nie ma za bardzo co. Wysoki stan wody pozwolił nie martwić się o to co wystaje z dna rzeki, wartki nurt żwawo pomagał w płynięciu. Po drodze spotkałem tylko jednego wędkarza w woderach na wysokości stodoły nad Bzurą i spacerowicza z 2 kaszojadami przed Sochaczewem, także można powiedzieć, że byłem Panem rzeki 8-)
Udało mi się zaobserwować 3 stada saren, jednego dzika i jedną samotnie leżącą sarnę w gąszczu, która chyba jako jedyna z mijanej ferajny nic sobie nie robiła z mojego pojawienia się.

Pianistę przywiozłem z powrotem do domu bom trochę się wychłodził i w trakcie ochota nie pojawiła się na piwko. Za to kawy wypiłem cały litrowy termos, herbaty z termokubków również prawie litr, objętości oddanego honorowo moczu nie mierzyłem, choć była znaczna.
Na obiadek zjadłem kaszę z warzywami ugotowaną w termosie, podgryzałem smaczne ciasteczka czekoladowe i ponieważ byłem sam mogłem bezkarnie sobie beknąć po posiłku ;) To jest życie :D

Wiecie może skąd można względnie bezpiecznie/wygodnie/znośnie zacząć spływ Bzurą? I najlepiej żeby był tam dojazd komunikacją publiczną?

FOTOSY Robione oczywiście telefonemjakotakonaodpierdolabyhuj:
https://photos.app.goo.gl/LLdH7TVQovPbsuJ66

_________________
_
glynu
instagram: czerwone_canoe


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 mar 2021, o 23:49 
Offline
admin-moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 21:53
Posty: 5660
Lokalizacja: Ząbki
Oooo - no i jak pięknie choć mało śniegu na poboczach ale widać że lodu jeszcze troszkę było.
Powiedz mi cóż to za nowy sprzęcior dosiadłeś - z tego co pamiętam miałeś własnoręcznie robioną canadę ze sklejki - no chyba że coś mi się pomiąchało w pamięci.
Napisz coś o tym swoim nabytku

_________________
ALBUM ZE ZDJĘCIAMI
BLOG - ELTECHOWE PODRÓŻE


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 mar 2021, o 20:33 
Offline

Dołączył(a): 7 lis 2017, o 15:21
Posty: 53
Lokalizacja: Płocho
Ja już mam dość zimy.
A sprzęcior już ma że 3 sezony i opis na forumie :D

_________________
_
glynu
instagram: czerwone_canoe


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 mar 2021, o 00:00 
Offline
admin-moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 21:53
Posty: 5660
Lokalizacja: Ząbki
Już ostatni tydzień zimy i nastaje wiosna. A opis faktycznie musiał być dawno bo jakoś mi to umknęło :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
ALBUM ZE ZDJĘCIAMI
BLOG - ELTECHOWE PODRÓŻE


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 mar 2021, o 01:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 mar 2019, o 08:33
Posty: 183
Lokalizacja: Police
Super fotki ze spływu.No trzeba oddać nie wiem czy Rosjanom czy Ukraińcom że składaki robią fajne.Mnie już też ciągnie na wodę.Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL