wodniacy.net

usiądź przy naszym ognisku
Teraz jest 29 kwi 2024, o 09:30

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 151 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 6 lip 2015, o 22:38 
Offline
admin-moderatorka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 23:32
Posty: 2207
Lokalizacja: Pólka Raciąż
Ojcu poskarżę jak się będziesz fochał o zdjęcia :lol: :lol: :lol:
Obrazek

_________________
To dobrze – powiedziała Mi. – Mały drań jest o wiele lepszy, bo łatwiej go stłuc


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 lip 2015, o 20:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 23:17
Posty: 238
Lokalizacja: Warszawa/Ząbki
Oj nie moge się doczekać Puciek! :D Dzień 9, wtorek. Do ujścia pozostało nam 110 kilometrów. Potem lecimy do spójni gdzie jesteśmy już umówieni z Ropuszkiem ;) Dzisiaj trzasnęliśmy jakieś 48 kilometrów. Nawet nie wiem czemu tak mało ale tak miało być bo biwak rozkładaliśmy koło 16 (chyba). Jutro ma podobno popadać ale to nam nie straszne. Może wody przybędzie bo póki co to jest strasznie mało. Zwykle jest tak, że rzeką można przejść na piechote na drugi brzeg. Plan na jutro? Płynąć. Nie wiadomo dokąd dopłyniemy ani ile kilometrów. Od rana do wieczora jak na Wiśle. Do jutra ;)

_________________
eltechowe.blog.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 lip 2015, o 20:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 sty 2015, o 16:23
Posty: 1035
Powodzenia 8-) płyńcie dalej. Deszcze mają być przejściowe, ciepłe, takie letnie :lol:

_________________
Krótko i na temat
Grupa Kajakowa "MENAŻA 07"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lip 2015, o 00:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2015, o 20:47
Posty: 658
Puciek napisał(a):
No, to na czwartek szykujemy szpaler powitalny
Może "szpaler powitalny", a może po prostu szykujemy taczkę motorową (która ostatnio coś niedomaga). W czwartek "odbieram" naszych dzielnych Eltechów ze "Spójni" na Kanale Żerańskim. :)

_________________
Kleszcze na Madagaskar!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lip 2015, o 23:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 sty 2015, o 12:42
Posty: 455
Dzięki wszystkim którzy mieli chęć w tym wątku skrobnąć dobre słowo.
Pozdro dla ekipy , my z Pawłem zakończyliśmy dzisiaj spływ choć natura postawiła wyjątkowo ciężkie warunki .
Paweł szacun za dla ciebie za dzisiaj.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lip 2015, o 08:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2015, o 21:19
Posty: 164
Pomimo, że jako skrytoczytacz, to wyprawę śledzę od początku. :oki:
W związku z tym, że pierwsze załogi zakończyły spływ, to pora na jakieś większe relacje ;)! :tupu:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lip 2015, o 08:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2015, o 20:38
Posty: 1359
Lokalizacja: Warka, Warszawa
Gratuluję Panowie!
Podobało się Tedziu? ;)

_________________
http://kajakczolgowy.blogspot.com

Grupa Kajakowa "MENAŻA 07"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lip 2015, o 09:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 kwi 2015, o 20:27
Posty: 908
Brawo :brawo: :brawo: :brawo: dołączam się do gratulacji


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lip 2015, o 10:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 sty 2015, o 08:19
Posty: 84
Lokalizacja: Mazowieckie
Również chciałem podziękować całej ekipie, za mile spędzone 10 dni spływu. Dzięki Ted za doping ostatniego dnia, zrobiłem nowy rekord kajaczkiem 106km na dzień :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lip 2015, o 12:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 23:17
Posty: 238
Lokalizacja: Warszawa/Ząbki
Wczoraj mielismy zrobic wpis na forum o zakonczonym splywie ale pozno odeszlismy od ogniska i stwierdzilismy, ze nadrobimy to dzisiaj. Tak wiec my tez juz zakonczylismy. W tej chwili siedzimy i czekamy na Ropuszka, ktory nas odbiera z dzikiej plazy. Wczoraj za to machnelismy ok. 110 kilometrow. Szukalismy miejsca na obozowisko na zalewie zegrzynskim. Splyw juz jest zakonczony. Chcialbym podziekowac calej ekipie, ktora z nami splywala oraz pozdrowic wszystkich tych, ktorych spotkalismy na szlaku ;)

Wieksza relacja wkrotce :)

_________________
eltechowe.blog.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lip 2015, o 16:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 kwi 2015, o 20:27
Posty: 908
Pięknie tylko wysłać was na maraton :oki: i jeszcze raz. gratuluję


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lip 2015, o 18:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 sty 2015, o 12:42
Posty: 455
Czołg napisał(a):
Podobało się Tedziu? ;)

Najkrócej odpowiadając :D TAK.
Przyroda jak dla mnie powalająca ale zależy co się komu podoba , mnie osobiście pierwsze dwa dni rzeki podobały się bardzo
a Piweksowi wręcz przeciwnie.
Były miejsca gdzie ptaki drapieżne towarzyszyły nam na dystansie dwóch trzech kilometrów , cały czas mając nas na oku
tak jak byśmy wkroczyli na ich rewir a one miały nas na oku.
Trafiło się miejsce gdzie bociany miały swoją szkółkę latania , pierwszy raz w życiu widziałem zbitych w gromadę z piętnaście
boćków , niestety brak zumu uniemożliwił oddanie chwili.
Wisła ma swój klimat ale Bug podobał mi się bardziej.
Jestem zaje usatysfakcjonowany.
Nie podobało mi się raz , co wyraziłem werbalnie :evil:
Obrazek
A tu mi się podobało : , niech śpiochy żałują :]
Obrazek

Pointerze , szkoda nie mogłem przyswoić informacji o twojej absencji , kiedy Lechu przekazał mi że będzie cię brakować.
Przykro że Żmijek zainwestowawszy kasę w sprzęt musiał zakończyć swój udział w imprezie tak szybko.

Dzięki Panowie za towarzystwo podczas naszej skromnej wyprawy.

Podziękowania dla :
Pana który podejmował nas pierwszego dnia na kempingu.
Straży granicznej , wszędzie miło było pogadać , przyjmowani byliśmy z uśmiechem.
Dla pana Wójta który z serca zaoferował nam strzechę nad głowę , jego rodzinie , małżonce i córce Paulinie za pyszne naleśniki.
Wschodnia polska gościnność nie jest przereklamowana.
Obrazek
Pozdrowienia dla pana Bernarda [ 77 lat - 1500 km do przepłynięcia ], chciałbym w jego wieku zachować taką formę oraz mieć motywacje do podejmowania takich wyzwań jak on.
Mam nadzieję że nikogo nie pominąłem.

Ps : Mój materiał filmowy udostępniam Maćkowi i Piweksowi , więc jest szansa na trzy filmy , reckę niech piszą inni :]
Ps : Panowie myślałem że robicie sobie jaja z wpisem o około 80 km , skoro padł nam gps i nie ma z niego śladu to nie piszcie
kwasu tylko zaokrąglajcie w dół czyli pewne 70 w porywach do 75 . Sorry ale skoro byłem na tej wyprawi to nie będę ludziom
sprzedawał fantasy.
Wczoraj Piweksowi ze śladu gps wyszło 106 km do ujścia Rządzy , odliczając 1,5 km które trzeba pokonać od wyspy Euzebi
przy skręcie z Zegrza do Rządzy , oraz licząc za pomocą wykresu Zegrze do dzikiej wyspy to realny wynik wychodzi wam chłopaki na 110 , 111km. To piękna cyfra , bądźmy precyzyjni.

Ps:
W dniu wczorajszym razem z Piweksem doświadczyliśmy największych emocji podczas całego spływu , miejscami wiało
po 10 m/s tworzyły się fajne fale, po godzinie od startu dopadła nas burza , godzinę przesiedzieliśmy w namiocie , 2secend
sprawdził się po raz kolejny wyśmienicie.

Dla wszystkich a szczególnie Pointera , Bug to wspaniała rzeka do popłynięcia jej samotnie , więc nic straconego. My trafiliśmy
według słów pana Wójta na najniższy poziom wody od parunastu lat , tak więc rzeka niosła poniżej oczekiwań , upały dawały się
we znaki. Chętnie przy zgadzającym się poziomie wody spłynął bym ją jesienią.

Popiel dał radę ale musiałem wymontować podnóżek wiec stopy oparte miałem na workach , dodatkowo coś jest nie tak bo regularnie na każdy postoju musiałem pozbywać się wody i po dociążeniu kajak był wolniejszy nawet od kajaka Maćka.

Do następnego razu.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lip 2015, o 21:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 23:56
Posty: 570
Gratuluję i zazdraszczam ;)

_________________
idę do Edo .... na pieszo


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lip 2015, o 22:12 
Offline
admin-moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 21:53
Posty: 5660
Lokalizacja: Ząbki
no - kilometrówkę ostatnią poprawiłem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: bo i mnie wychodziło mniej a Młody jak zaczął liczyć to mu tak z locji i kilometrów na tablicach wyszło.
Pawłowi Gps znów się odłączył więc znowu gdzieś odcinek uciekł.
Ja za relację zabiorę się dopiero jutro a zdjęcia dopiero co na kompa zrzuciłem.
Jeszcze tylko muszę to wszystko przejrzeć i poprawić bo coś mi się powaliło z kolejnością zdjęć - tak to jest jak się robi na przemian z dwóch aparatów zdjęcia

_________________
ALBUM ZE ZDJĘCIAMI
BLOG - ELTECHOWE PODRÓŻE


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lip 2015, o 23:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 sty 2015, o 12:42
Posty: 455
Lechu o której godzinie wpłynęliście wczoraj na Zegrze ? Jaką wodę mieliście na Zalewie ?

Piwkes przesłał mi skany pokonanych dziennych dystansów które rejestrował własnym telefonem , chciał żebym je udostępnił.
Bodajże czwartego dnia padła bateria więc wynik jest niekompletny. Ostatnie dwa zrzuty należy połączyć bo są z tego samego dnia.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

http://zmniejszacz.pl/zdjecie/281/2829184_Dzien4.JPG

http://zmniejszacz.pl/zdjecie/281/2829185_Dzien5.JPG

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lip 2015, o 00:17 
Offline
admin-moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 21:53
Posty: 5660
Lokalizacja: Ząbki
z tego co pamiętam to w Kuligowie pytaliśmy o godzinę i gość na łódce ( wędkarz) powiedział że jest 19,10 a 45 minut temu płynęło tędy dwóch kajakarzy. Według oznaczeń z tablic to stamtąd było jakieś 7 km czyli jak dla nas niepełna godzina więc około 20 byliśmy na Zegrzu
My pomimo dużej fali i tego wiatru wyszliśmy na Zalew i opłynęliśmy pogłębiarki dookoła i w sumie zakończyliśmy deczko bliżej bo nie wpływaliśmy na Żądzę tylko stanęliśmy na lewym brzegu

_________________
ALBUM ZE ZDJĘCIAMI
BLOG - ELTECHOWE PODRÓŻE


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lip 2015, o 08:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2015, o 20:38
Posty: 1359
Lokalizacja: Warka, Warszawa
Dobry, treściwy tekst Tedziu :oki:

Super przygoda! Jeszcze raz gratuluję udanego spływu :brawo:

_________________
http://kajakczolgowy.blogspot.com

Grupa Kajakowa "MENAŻA 07"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lip 2015, o 08:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 sty 2015, o 12:42
Posty: 455
Dzięki Czołgu.
Lechu ja liczyłem was do miejskiej dzikiej plaży ale skoro skończyliście przed Rządzą to realny wynik przepłynięty macie na poziomie
w zależności od miejsca noclegowego między 102-104,5 km. Szkoda że nie dane nam było się spotkać bo my straciliśmy trochę czasu
przerzucając się w dwu miejscach przez refluktor . Ja w Popielu nie zdecydował bym się przy fali jak była na Zegrzu na opłynięcie
refluktora , gdyby mocniejsza fala zerwała mi fartuch [ brak neoprenu - miałem tak parę razy na rzekach zwałkowych z tym którego
używam ] to przy braku grodzi w Popielu poszedłbym na dno.
Lechu podaj jeszcze imię pana Wójta , miejscowość i gminę jak możesz .dzięki.
A i dzięki Piwkesowi i Lechowi za ciągłe wydzwanianie do straży granicznej :]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lip 2015, o 08:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 sty 2015, o 16:23
Posty: 1035
Dołączam się do gratulacji. Krótko i na temat już było, Ted :lol: Czekamy na foto i szczegóły :tupu: Lechu :lol:

_________________
Krótko i na temat
Grupa Kajakowa "MENAŻA 07"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lip 2015, o 23:46 
Offline
admin-moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 21:53
Posty: 5660
Lokalizacja: Ząbki
No = miałem pisać przez weekend ale w piątek wróciłem dopiero późnym wieczorem więc odpadło a dziś prawie calutki dzień spędziłem u braciaka w Pułtusku - naprawialiśmy uszkodzony na Bugu kajak.
Jutro z kolei mam zamiar pojechać i odebrać Pana Bernarda poznanego na Bugu - facet ma 77 lat i sam płynie Bugiem do Szczecina czyli jakieś 1500 km.
Jutro ma dopłynąć do Zalewu Zegrzyńskiego i mam się z nim spotkać i pomóc mu w przewózce na Wisłę
A od poniedziałku ostro do roboty więc na wypracowanie i zdjęcia jeszcze chwilkę przyjdzie poczekać :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ted - podeślij mi smsem Twój nr telefonu bo ten co miałem zapewne bedzie wykasowany w serwisie do którego oddałem swojego paskudnego smartfona.
Co do Pana Sołtysa to jest Pan Czesio Paluszuk ze Wsi Kuzawki.
Gmina Hanna

_________________
ALBUM ZE ZDJĘCIAMI
BLOG - ELTECHOWE PODRÓŻE


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 151 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 41 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL