wodniacy.net

usiądź przy naszym ognisku
Teraz jest 29 kwi 2024, o 09:51

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 151 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 lip 2015, o 19:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 sty 2015, o 08:19
Posty: 84
Lokalizacja: Mazowieckie
Dziś około godz. 14 pomogłem Bernardowi pokonać zaporę w Dębem. Krótka przerwa na posiłek, porozmawialiśmy i popłynął dalej.
Powodzenia Bernard :oki: .


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lip 2015, o 20:08 
Offline
admin-moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 21:53
Posty: 5660
Lokalizacja: Ząbki
dzwonił do mnie z rana - mamy wszyscy pozdrowienia od Bernarda i do zobaczenia na wodzie

_________________
ALBUM ZE ZDJĘCIAMI
BLOG - ELTECHOWE PODRÓŻE


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lip 2015, o 12:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 sty 2015, o 12:42
Posty: 455
piwkes napisał(a):
Powodzenia Bernard :oki: .

Dobry uczynek :oki:
Pomyślnych wiatrów Bernard ;) .
Sikor napisał(a):
Dołączam się do gratulacji. Krótko i na temat już było, Ted :lol: Czekamy na foto i szczegóły :tupu: Lechu :lol:

Ja nie posiadam żadnych fotek , to co wkleiłem pochodziło z wyciętej filmowej klatki.

Panowie jak będziecie się chcieli wymienić materiałem foto , video , to ja już się ogarnąłem i jestem dostępny. pozd.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lip 2015, o 22:21 
Offline
admin-moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 21:53
Posty: 5660
Lokalizacja: Ząbki
A ja nie mam czasu na tę robotę :roll: :roll: :roll:
Własnie z roboty wróciłem i jak popatrzę jaki ogrom pracy przede mną to aż mi ręce od klawiatury odpadają :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Dopiero opisałem pierwszy dzień a już ze dwie kartki wyszło :lup: :lup: :lup:

_________________
ALBUM ZE ZDJĘCIAMI
BLOG - ELTECHOWE PODRÓŻE


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lip 2015, o 01:34 
Offline
admin-moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 21:53
Posty: 5660
Lokalizacja: Ząbki
Jako że Ted jest skromny to postanowiłem Wam tu pokazać Jego dzieło.
Jest to krótki zaledwie 25 minutowy film pokazujący przepiękne klimaty i piękno Bugu.
Warto obejrzeć - będzie co powspominać.
Zwróćcie uwagę na naszego nowego poznanego na spływie kolegę Bernarda - Pan ma 77 lat i spływa sobie samotnie 1500 km a że jest na emeryturze to ma czas i może sobie pozwolić na takie fajne spływanie.
W imieniu Tedzia oraz nas wszystkich zapraszam do oglądania

_________________
ALBUM ZE ZDJĘCIAMI
BLOG - ELTECHOWE PODRÓŻE


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lip 2015, o 10:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 sty 2015, o 12:42
Posty: 455
Chciałem żeby kolega najpierw zapodał relację i foty .
A tu przybliżenie sylwetki pana Bernarda :

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lip 2015, o 10:10 
Offline
admin-moderatorka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 23:32
Posty: 2207
Lokalizacja: Pólka Raciąż
Pięknie zrobione Tedziu :brawo: :brawo: :brawo:

_________________
To dobrze – powiedziała Mi. – Mały drań jest o wiele lepszy, bo łatwiej go stłuc


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lip 2015, o 10:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2015, o 20:38
Posty: 1359
Lokalizacja: Warka, Warszawa
Tedziu! Zarąbiście dobrany materiał! Obejrzałem z wielką przyjemnością :oki:
Zazdroszczę niesamowitych widoków!
CUDO!

_________________
http://kajakczolgowy.blogspot.com

Grupa Kajakowa "MENAŻA 07"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lip 2015, o 12:37 
Offline

Dołączył(a): 26 sty 2015, o 12:06
Posty: 250
Mnie też bardzo podoba się film, pokazuje piękno przyrody, czyli to, co w spływach lubię najbardziej.
Słowa uznania dla Pana Bernarda - nie za to, że w tym wieku pływa, choć to oczywiście musi budzić podziw, ale że mu się chce realizować swoją pasję. Wszak duuużo młodsi pływają głównie palcem po mapie (to nie wymaga wysiłku). Można? Można.

Panowie Wodniacy, gratulacje.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lip 2015, o 16:18 
Offline

Dołączył(a): 28 kwi 2015, o 17:36
Posty: 14
Rewelacja!!!
Pozytywnie zazdroszczę :hejka:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lip 2015, o 16:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 sty 2015, o 12:42
Posty: 455
Miło mi , dzięki wszystkim , spodziewałem się że ze względu na długość filmu , będzie oglądany na trzy , cztery razy:]
Czołgu ty zdaje się masz spore możliwości co do zaplanowania urlopu , szkoda że cię z nami nie było , bo chyba mogłeś być :]
Dla tych co byli będzie pamiątką a mam nadzieję że sporo z was zachęci do odwiedzenia tych rejonów , ja polecam pierwszy odcinek
Bugu ten graniczny , cisza spokój , rzeka wąska.
Przypomniało mi się jeszcze jedno średnio fajne zdarzenie.
Ani Ukraińcy ani Białorusini nie mają prawa zbliżać się do granicy , więc po ich stronie spotykaliśmy tylko ich pograniczników , po naszej stronie trafiali się wędkarze ale w niezbyt dużej ilości. Jak tylko minęliśmy budkę z Białoruskim pogranicznikiem wpływając
na całkowicie polski Bug przywitał nas tabun ludzi . Z samochodowych głośników które podkręcone na maxa wręcz ledwo pierdziały sączyło się disco polo , ups , ups , ups , jak byśmy trafili na festyn .Pierwsza myśl jaką podzieliliśmy się wspólnie z Pawłem to my wracamy pod nurt. Niby wszystko jest dla ludzi ale w jednej chwili dostaliśmy szybkiego strzała i zostaliśmy wyrwani z przyjemnego letargu .
Nie zapowiada się aby na naszej wschodniej granicy za szybko się coś zmieniło , ale jak by kiedyś zapachniało zmianami to polecam
wam spłynąć tą rzekę póki nie jest ona tak łatwo dostępna dla ogółu. pozd.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lip 2015, o 19:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2015, o 20:38
Posty: 1359
Lokalizacja: Warka, Warszawa
Ted napisał(a):
Czołgu ty zdaje się masz spore możliwości co do zaplanowania urlopu , szkoda że cię z nami nie było , bo chyba mogłeś być :]

Niestety Tedziu. Jest nas tylko 2 kierowców i dzielimy się czasem urlopowym w wakacje. Do tego mam zaplanowaną Pilicę urlopową, więc Bug nie wchodził w grę.

_________________
http://kajakczolgowy.blogspot.com

Grupa Kajakowa "MENAŻA 07"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lip 2015, o 19:30 
Offline

Dołączył(a): 28 kwi 2015, o 17:36
Posty: 14
Mam pytanie "techniczne" - teren wydaje się dziki (fajnie) ale jak radziliście sobie z zaopatrzeniem? Co jedliście? Mieliście jedzenie na całą wyprawę ze sobą? Dało się coś kupić?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lip 2015, o 19:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 sty 2015, o 12:42
Posty: 455
Wydawało mi się Czołgu że u ciebie sytuacja była bardziej czytelna , widać nie.

Robi ja na starcie miałem w kajaku bodajże 12-13 litrów płynów , puszek do zjedzenia na ciepło na 8 dni. Pasztetów , konserw
rybnych , na 7-8 dni , dżem wrócił nietknięty do domu . Umowa przed spływem była taka że sklepy będziemy odwiedzać raz
na trzy dni , ja byłem przygotowany żeby się z tego wywiązać. Chleba zawsze miałem na cztery kolejne dni. Pan Bernard przy
nas jadł swój chleb który określił na dwutygodniowy. Sklepy się trafiają 1000 metrów od brzegu, jak widziałeś na filmie
któregoś dnia we trójkę płynęliśmy parę godzin przed Lechem i zostawiliśmy mu info o sklepie [ kartka na drzewie].
Ja gdybym płynął sam potrzebował bym jeden raz zaopatrzyć się w wodę , zmieścił bym jedzenie na cały spływ , w sprawie wody
próbował bym się dogadać ze Strażą Graniczną , tak raz poratowali Bernarda .


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lip 2015, o 20:22 
Offline

Dołączył(a): 28 kwi 2015, o 17:36
Posty: 14
wszystko jasne
dzięki!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lip 2015, o 22:20 
Offline
admin-moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 21:53
Posty: 5660
Lokalizacja: Ząbki
Robi a oprócz tego mieliśmy na stanie dwóch wędkarzy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

choć w sumie jedyne ryby to widziałem w puszce u Pawła :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Robi już niedługo będzie zamieszczony obszerny opis wyprawy - tam dowiesz się wszystkiego ale tu można spokojnie zaopatrywać się co 2 - 3 dni :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
ALBUM ZE ZDJĘCIAMI
BLOG - ELTECHOWE PODRÓŻE


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lip 2015, o 08:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 sty 2015, o 08:19
Posty: 84
Lokalizacja: Mazowieckie
eltech napisał(a):

choć w sumie jedyne ryby to widziałem w puszce u Pawła :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lip 2015, o 14:04 
Offline

Dołączył(a): 26 sty 2015, o 19:41
Posty: 283
Lokalizacja: 246 km Warty LB
Mało wody - mało ryb. Musi być jakaś proporcja w przyrodzie.
A może dotarły do nich wieści, że nadchodzi Eltech z kociołkiem, nieposkromionym apetytem i obstawą?
Przerażone śmiertelnie pochowały się skutecznie :lol: .

Jeśli p. Bernard płynie przez Poznań (a z długości trasy zgaduję, że tak), to proszę przekazać mu mój nr telefonu wraz z deklaracją pomocy w potrzebie. Fajnie byłoby potowarzyszyć mu choćby kawałek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lip 2015, o 16:54 
Offline
admin-moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 21:53
Posty: 5660
Lokalizacja: Ząbki
Siemanko Oktol.
Ostatnio doszły mnie słuchy że byłeś widziany jak pędziłeś kajakiem po Bałtyku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Z tego co wiem to Bernard płynie Wisłą do Bydgoszczy a tam sie kanałami ewakuuje do Odry i dalej do morza.
A tak w ogóle to Bernard jest z Poznania i na jakimś maratonie w Poznaniu ostatnio nawet startował.

A co do numerów telefonów to u mnie mały chwilowy deficyt panuje bo mam w starym telefonie tylko część numerów.
Obecny telefon którego na co dzień używałem wyzionął na spływie ducha ( już drugi raz - poprzednio na Wiśle ) i wylądował w serwisie. coś jest nie tak bo czekają na części do niego których nie mają na stanie.
Całe szczęście że to na gwarancji jeszcze. Nie kupujcie KAZAMA - się psuje badziewie jedno

_________________
ALBUM ZE ZDJĘCIAMI
BLOG - ELTECHOWE PODRÓŻE


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lip 2015, o 08:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 sty 2015, o 12:42
Posty: 455
Ja nie mam namiarów.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 151 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL