wodniacy.net

usiądź przy naszym ognisku
Teraz jest 28 mar 2024, o 23:37

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 198 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 26 maja 2015, o 20:56 
Offline

Dołączył(a): 26 lut 2015, o 20:17
Posty: 42
Witam serdecznie Wszystkich Qm Qmów :)
W ostatni weekend miałem okazję spędzić z niektórymi z Was kilka chwil na terenie Wkw. I tu, choć z małym opóźnieniem, ale szczerze i od serca, chciałbym podziękować Wam za tak miłe mnie przyjęcie :) Pomimo tego, że pierwszy raz Was spotkałem, czułem się jakbym był jednym z Was :) Dzięki za wspaniałą atmosferę przy ognisku. Dawno nie miałem przyjemności siedzieć w takich okolicznościach i wśród tylu, choć obcych, to bardzo życzliwych mi ludzi. Ubolewam tylko nad tym, że nie miałem przygotowanego repertuaru na tę okoliczność, ale obiecuję poprawę :) Na następne ognisko będę przygotowany :oops:

Szczególne podziękowania należą się dla Agnieszki, która bez wahania udostępniła mi swoją maratonkę, abym mógł na niej spróbować swych sił :) W związku z moim małym doświadczeniem, udzielono mi wielu istotnych i cennych dla mnie rad- Dzięki za wszystko! … i mam nadzieję, że do następnego razu :)

Pozdrawiam Was serdecznie z Dolnego Śląska :hejka:

Tomek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 maja 2015, o 21:06 
Offline
admin-moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 21:53
Posty: 5660
Lokalizacja: Ząbki
Tomek - cała przyjemność poznać Nowego Wariata leży jednak po naszej stronie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Dopiero Cię poznałem a czuję jak byśmy znali się już kupę lat :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
ALBUM ZE ZDJĘCIAMI
BLOG - ELTECHOWE PODRÓŻE


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 maja 2015, o 21:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 sty 2015, o 12:42
Posty: 455
Witaj Tomek ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 maja 2015, o 22:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2015, o 20:47
Posty: 658
Tomek! Cieszę się, że Cię poznałem w realu. Adasia oczywizda też (chociaż nieufny, skubany... :) ) Wtopiłeś się w klimat naszej sadzawki. Tzw "postronnym" - czytającym Koleżankom i Kolegom śpieszę donieść, że ten piękny głos z towarzyszeniem gitary na filmiku Tedzia należy do Tomka.
Jeśli kiedykolwiek rzuci Cię Tomciu los w okolice naszej sadzawki wiedz, że "masz tu swoich ludzi" i permanentne zaproszenie.
Do zobaczenia! :)

Ps. QmQmom moim kochaniunieńkim (pci menskiej) uprzejmie przypominam, że jutro po treningu (spuszczamy się o 17.17) machamy łopatami. :)

_________________
Kleszcze na Madagaskar!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 maja 2015, o 22:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 sty 2015, o 12:23
Posty: 373
Lokalizacja: Piastanów
Ropuszku, o 17.17 to ja będę myślał o wyjściu z pracki o 17.30. Mam nadzieę dotrzeć na 18 do klubu.

_________________
Jo sem batyak, jo sem strašny netoperek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 maja 2015, o 08:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2015, o 20:47
Posty: 658
I fajnie, bo Agusia też będzie później startowała, to popłyniecie razem. Będzie Agusi raźniej. Nie chcę za bardzo opóźniać treninżolka, bo po nim mamy łopatami pomachać. :)

_________________
Kleszcze na Madagaskar!


Ostatnio edytowano 27 maja 2015, o 08:49 przez Ropuch, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 maja 2015, o 08:48 
Offline
admin-moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 21:53
Posty: 5660
Lokalizacja: Ząbki
A ja z przykrością stwierdzam że muszę się wyłamać z łopatowania - brak czasu - będę siedział na montażu na Powązkowskiej :cry: :cry: :cry:

_________________
ALBUM ZE ZDJĘCIAMI
BLOG - ELTECHOWE PODRÓŻE


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 maja 2015, o 20:50 
Offline

Dołączył(a): 26 lut 2015, o 20:17
Posty: 42
Ropuch, to z tym pięknym głosem traktuję jako żart :mrgreen: Pięknie to śpiewa Zdrowa Woda - http://www.tekstowo.pl/piosenka,zdrowa_woda,piwo.html … jakby ktoś chciał posłuchać oryginału i w całości :)
Przy ognisku śpiewałem też piosenkę Andrzeja Waligórskiego - Kajakowa wycieczka :) Co niektórzy byli zdziwieni, gdy usłyszeli końcówkę :) Wspomnę, że piosenka ma podtekst polityczny :) … i jakoś znowu dziwnie pasuje do obecnej sytuacji :) Zresztą, myślę, że można interpretować ją na wiele sposobów :) Dla zainteresowanych link do piosenki.
https://www.youtube.com/watch?v=7ep_iUQWGhw

Jeśli w wakacje nadal będą odbywały się treninżolki, a znajdzie się jakaś dobra dusza, która użyczy mi kajaczka, na którym będę miał szansę za Wami nadążyć, to chętnie przyjadę do Wkw :) ...jeśli nie na treninżolek, to na jakieś inne pływanie, pod warunkiem, że będzie w tygodniu :) … może na pętelkę?? :mrgreen: :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 maja 2015, o 21:35 
Offline
admin-moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 21:53
Posty: 5660
Lokalizacja: Ząbki
Kajaczek znajdzie się na pewno :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
A choćby i mój sekatex :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
ALBUM ZE ZDJĘCIAMI
BLOG - ELTECHOWE PODRÓŻE


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 maja 2015, o 21:25 
Offline

Dołączył(a): 26 lut 2015, o 20:17
Posty: 42
Dzięki Eltech :)
Wiedziałem, że mogę na Ciebie liczyć ;) :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 maja 2015, o 22:53 
Offline
admin-moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 21:53
Posty: 5660
Lokalizacja: Ząbki
zawsze do usług Tomek
jak tylko będziesz w naszej okolicy a czas i możliwości pozwolą to możesz liczyć na pomoc z naszej strony :hejka: :hejka: :hejka:

_________________
ALBUM ZE ZDJĘCIAMI
BLOG - ELTECHOWE PODRÓŻE


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 cze 2015, o 14:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2015, o 20:47
Posty: 658
Hej! QmQmy!
Jutro umówiliśmy się z Eltechem, że popracujemy wieczorem w Klubie, dla Klubu. Chodzi o ustawienie stelaża na kajaki "powodziowe". To są takie stare, niegdyś używane kajaki, na których poruszamy się po Klubie w czasie powodzi. Idzie duża woda. Co prawda nie tak duża, żeby zalała przystań ale lepiej być przygotowanym. Jeśli ktoś dysponuje wolnym czasem, to niech wpadnie na przystań pomóc nam. Spotykamy się z Lechem o 18.31. Do zobaczenia! :)

_________________
Kleszcze na Madagaskar!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 cze 2015, o 20:49 
Offline
admin-moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 21:53
Posty: 5660
Lokalizacja: Ząbki
Jak wspomniałem będziemy ze Średnim więc będzie nas 3 sztuki razem z Ropuchem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
ALBUM ZE ZDJĘCIAMI
BLOG - ELTECHOWE PODRÓŻE


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 cze 2015, o 21:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 kwi 2015, o 13:00
Posty: 103
Melduje że 'bedem' :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 cze 2015, o 22:06 
Offline
admin-moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 21:53
Posty: 5660
Lokalizacja: Ząbki
Uii :brawo: :brawo: :brawo: :oki:

_________________
ALBUM ZE ZDJĘCIAMI
BLOG - ELTECHOWE PODRÓŻE


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 cze 2015, o 23:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2015, o 20:47
Posty: 658
Dzięki Chłopaki! Dobranoc. :hejka:

_________________
Kleszcze na Madagaskar!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 cze 2015, o 23:22 
Offline
admin-moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 21:53
Posty: 5660
Lokalizacja: Ząbki
Za pół godziny powiedział bym CI dzień dobry ale pewnie już spać będziesz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
ALBUM ZE ZDJĘCIAMI
BLOG - ELTECHOWE PODRÓŻE


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lip 2015, o 11:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2015, o 20:47
Posty: 658
Hej! Ludziki
Mam propozycję dla początkujących kajakarzy na najbliższą niedzielę. Całkiem spontanicznie wynikło, że popłyniemy lajtowo ze Świdra do Wawy. Upał zapowiadają 35 st więc jak kto nie ma innych planów, to warto taki upalny dzionek na wodzie spędzić, a jakże. Spotykamy się w niedz. na przystani WKW Wał Miedzeszyński 295 o godz. 7.03 skąd autobusikiem pomykamy (20 min) na miejsce startu, gdzie będą już czekały na nas kajaki. Koszt 50 zł od osoby.
Po drodze staniemy sobie na jakieś opalanko, grilowanko itp. Powrót do WKW o godz... - jak ustalimy. Osoby chętne proszę o kontakt na roopuch@gmail.com Zgłoszenia przyjmujemy do soboty do godz. 14.17 Zapraszam! Qm! Qm!

_________________
Kleszcze na Madagaskar!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 wrz 2015, o 08:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2015, o 20:47
Posty: 658
Prośba - apel do członków naszej sekcji kajakowej, by jak najszybciej uregulowali swoje zobowiązania finansowe z tytułu członkostwa w WKW. Otrzymałem od kierownika Klubu listę dłużników. Trochę kiepsko wyglądamy (jako sekcja) w tym względzie... :(

_________________
Kleszcze na Madagaskar!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 gru 2015, o 22:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2015, o 20:47
Posty: 658
Sie uprzejmie informuje kajakarska Rodzinke, ze nastapila zmiana komandora sekcji kajakowej w naszym Klubie. Ja "abdykowalem", a przez aklamacje, w zgodnej i przyjacielskiej atmosferze wybralismy Batyaka na nowego komandora. Powodzenia Batyaczku! :)

_________________
Kleszcze na Madagaskar!


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 198 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL