wodniacy.net

usiądź przy naszym ognisku
Teraz jest 25 kwi 2024, o 23:46

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 198 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 31 mar 2015, o 20:33 
Offline

Dołączył(a): 25 mar 2015, o 16:36
Posty: 25
Ropuch napisał(a):
Znów "niewidzialna ręka" rozgarnęła dużą część betonowego kruszywa przed naszym hangarem. Oczywizda ja już wiem, kto. Dziękujemy Ci Wojtku!


Miło było pomachać łopatą w tak pięknych okolicznościach przyrody. Śpiewały ptaki, dzięcioł walił w topolę, nie nudziłem się.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 mar 2015, o 20:47 
Offline
admin-moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 21:53
Posty: 5660
Lokalizacja: Ząbki
I tak wielkie dzięki za owe machanie łopatą :brawo: :brawo: :brawo:

_________________
ALBUM ZE ZDJĘCIAMI
BLOG - ELTECHOWE PODRÓŻE


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 kwi 2015, o 09:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2015, o 20:47
Posty: 658
Wczoraj byłem w Klubie. Wichury nas nie oszczędziły. Zwaliła się (złamała, jak zapałka) potężna topola. Padając ześlizgnęła się po dachu sanitariatów i uderzyła w stojący na kobyłkach jacht. Dzisiaj ma przyjść ubezpieczyciel oszacować szkody. Trzeba uważać. Ja wczoraj poruszałem się po mieście na rowerze i powiem Wam, że kilka razy podmuchy wiatru "sugerowały" mi, żebym przyjął pozycję poziomą... Jakoś udało mi się nie posłuchać tych sugestii ale przyznaję, że w pewnym momencie byłem bliski ich uznania... ;) Nasz kochany bosman Miecio pokazał mi własnoręcznie wykonaną i przygotowaną do montażu rolkę do wyciągania kajaków, która zostanie zamontowana na naszym pomoście. Cud, miód,Europa! Myślę, że warto, abyśmy dodatkowo podziękowali Mieciowi od siebie. Formę tego podziękowania obgadamy, jak się spotkamy. Bardzo proszę wszystkich członków sekcji kajakowej o mobilność przed datą 25 kwietnia czyli przed uroczystym otwarciem sezonu w naszym Klubie. Z kół dobrze poinformowanych dowiedziałem się, że kierownictwo n. Klubu zamierza w trakcie tej uroczystości podziękować Agusi za wspaniały wynik na Cross Maratonie i uhonorować Ją pewnym prezencikiem. Mam nadzieję, że będziemy na tej uroczystości wszyscy.

_________________
Kleszcze na Madagaskar!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 kwi 2015, o 09:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2015, o 20:47
Posty: 658
Hej Ludziki!
Zapraszam do wzięcia udziału w spływie w dniu 25.04.2015 na trasie Otwock - Warszawa (WKW).
Zgłoszenia przyjmuję pod nr tel 504 333 050 mail: roopuch@gmail.com
do dnia 23 bm do godz. 22.00. Koszt uczestnictwa w spływie: członkowie WKW 25 zł od osoby. Ludziki nie będące członkami n. Klubu 35 zł od osoby. Wpłaty na konto WKW. Numer konta: 44 1020 1156 0000 7502 0061 4156 (z dopiskiem:"spływ 25 kwietnia 2015). W zgłoszeniu należy podać: imię, nazwisko, nr pesel (do ubezpieczenia) tel (mail) kontaktowy, wagę uczestnika (w celu doboru właściwej kamizelki asekuracyjnej). Zbiórka uczestników w dniu 25 kwietnia na przystani WKW o godz. 7.30 (7.35 odjazd autobusu). Przewidywana godzina dopłynięcia do WKW - 11.30. Następnie uczestnicy spływu biorą udział w uroczystym otwarciu sezonu 2015. Och! Jakżesz serdecznie zapraszam!

(Bez kokieterii uprzedzam, że ilość miejsc ograniczona...) :)

_________________
Kleszcze na Madagaskar!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 kwi 2015, o 18:19 
Offline
admin-moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 21:53
Posty: 5660
Lokalizacja: Ząbki
Ropuch a co wchodzi poza ubezpieczeniem w koszt składki

_________________
ALBUM ZE ZDJĘCIAMI
BLOG - ELTECHOWE PODRÓŻE


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 kwi 2015, o 13:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2015, o 20:47
Posty: 658
Wypożyczenie kajaka klubowego i transport na miejsce startu. Członkowie WKW plynący na własnym sprzęcie płacą 10,- zł od kajaka.

_________________
Kleszcze na Madagaskar!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 kwi 2015, o 19:46 
Offline
admin-moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 21:53
Posty: 5660
Lokalizacja: Ząbki
oki - dzięki bo chciałem w kilku miejscach powiedzieć

_________________
ALBUM ZE ZDJĘCIAMI
BLOG - ELTECHOWE PODRÓŻE


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 kwi 2015, o 14:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2015, o 20:47
Posty: 658
Się uprzejmie zaprasza wszystkich, którym na sercu leży rozwój naszej sekcji kajakowej i ogólnie Klubu do przybycia na przystań w najbliższą sobotę (18 bm) w godzinach porannych. Ja będę od 7.23. Chcemy popracować przy naszym hangarze przed zbliżającym się uroczystym otwarciem sezonu w n. Klubie, które odbędzie się 25 kwietnia. Musimy oczyścić bramy boksów i pomalować, dokończyć plantowanie terenu przed hangarem. Będzie przywieziona ciężarówa ziemi, którą również trzeba rozplantować na gruzobeton. Poza tym jest jeszcze mnóstwo innych tzw. dupereli do zrobienia więc każda pomocna para rak będzie mile widziana. Dziewczętom również z przyjemnością damy zajęcie...
Do zobaczenia! :D

_________________
Kleszcze na Madagaskar!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 kwi 2015, o 16:54 
Offline
admin-moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 21:53
Posty: 5660
Lokalizacja: Ząbki
Ropuszku - ja się oczywiście wstępnie piszę ale na sobotę zapowiadają opady i spory wiaterek więc sądzę że o szlifowaniu i malowaniu raczej możemy zapomnieć
Pozostaje nam raczej tylko rozplantowanie terenu bo to można i podczas deszczu robić

_________________
ALBUM ZE ZDJĘCIAMI
BLOG - ELTECHOWE PODRÓŻE


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 kwi 2015, o 20:09 
Offline

Dołączył(a): 25 mar 2015, o 16:36
Posty: 25
Ja się piszę na zdzieranie starej farby i malowanie drzwi do hangaru. Dorobiłem się kontuzji barku podczas rozrzucania gruzu, nie dotknę długo łopaty ani wiosła :lup:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 kwi 2015, o 21:29 
Offline
admin-moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 21:53
Posty: 5660
Lokalizacja: Ząbki
Jak pisałem - obawiam się o pogodę bo nie zapowiadają dobrej

_________________
ALBUM ZE ZDJĘCIAMI
BLOG - ELTECHOWE PODRÓŻE


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 kwi 2015, o 06:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2015, o 20:47
Posty: 658
Pitaszyl napisał(a):
Dorobiłem się kontuzji barku podczas rozrzucania gruzu, nie dotknę długo łopaty ani wiosła

Kurcze pieczone w pysk! Teraz mam wyrzuty sumienia. Ty Pitaszylku i Eltech naharowaliście się przy tym gruzie najwięcej z nas wszystkich. Za parę dni uruchomię swoją dwójkę Sekatexa więc może w duecie z Ropuchem zbliżyłbyś się do wody... ? :? :)
eltech napisał(a):
Jak pisałem - obawiam się o pogodę bo nie zapowiadają dobrej

Wiadomo. Pogoda zmienną jest, jak kobieta. Ale, to nie znaczy, że mamy jej ulegać... Być może malowanie trzeba będzie sobie odpuścić ale oprócz wymienionych przeze mnie prac jest jeszcze kupa innych do zrobienia. Kto tylko może, niech przyjedzie.
Bardzo Was proszę. A, jakby pogoda dozwoliła, to może wieczorkiem, po robocie jakie ognisko...? :)

_________________
Kleszcze na Madagaskar!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 kwi 2015, o 08:26 
Offline
admin-moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 21:53
Posty: 5660
Lokalizacja: Ząbki
o ja to na cały dzień niestety nie mogę - obowiązki i przygotowania do imprezki rodzinnej w niedzielę
Młody ma 18 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
ALBUM ZE ZDJĘCIAMI
BLOG - ELTECHOWE PODRÓŻE


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 kwi 2015, o 16:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 sty 2015, o 12:23
Posty: 373
Lokalizacja: Piastanów
ropuch napisał(a):
A, jakby pogoda dozwoliła, to może wieczorkiem, po robocie jakie ognisko...?


Na wyspie?

_________________
Jo sem batyak, jo sem strašny netoperek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 kwi 2015, o 23:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2015, o 20:47
Posty: 658
Noo... Możemy i na wyspie. :)

_________________
Kleszcze na Madagaskar!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 kwi 2015, o 20:30 
Offline
admin-moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 21:53
Posty: 5660
Lokalizacja: Ząbki
No i dokonał się dzisiejszy Czyn społeczny czyli drobne prace przy naszych hangarach w WKW
Niestety dane nam było wpaść zaledwie na dwie godzinki i większość prac została już wykonana przez wspaniałą ekipę jaka dziś od samego rana ciężko tyrała.
No to kilka fotek potwierdzających że coś się działo.
Wszelkich nieobecnych na zdjęciach przepraszam ale jak pisałem - przyjechaliśmy z Młodym na krótko i dość późno więc pewnie sporo osób się przed nami i po nas przewinęło.
A przy okazji - jeszcze raz wielkie gratulacje dla Słoneczka za pomyślnie zdany egzamin :brawo: :brawo: :brawo:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

_________________
ALBUM ZE ZDJĘCIAMI
BLOG - ELTECHOWE PODRÓŻE


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 kwi 2015, o 21:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2015, o 20:47
Posty: 658
Taaa... QmQmy kochaniunieńkie! Jestem z Was dumny! Taki dzień, jak dzisiejszy, jest dowodem na to, że wśród naszej małej kupki dzieje się dobro i solidarność.
eltech napisał(a):
No i dokonał się dzisiejszy Czyn społeczny czyli drobne prace przy naszych hangarach w WKW

O! Pardon! Lechu! To bardzo nieprecyzyjne określenie tego, co wspólnie dzisiaj zrobiliśmy. To był kawał dobrej i nam wszystkim potrzebnej roboty. W zgodnej i przyjacielskiej atmosferze tyrali dzisiaj: (kolejność przypadkowa) Maciuś, Pitaszyl, Bany Sebuś, Igor (synuś Sebusia), Małgosia Batyakowa, Batyak, TiTi, Żabcia, Eltech, Młody Eltech, Ropuch.
Umyliśmy i przygotowaliśmy do sezonu 10 klubowych "Wigraszków", rozplantowaliśmy ok 2 - 3 ton gruzobetonu. Następnie na ten gruzobeton rozplantowaliśmy ok 2 ton ziemi ogrodniczej i posialiśmy trawkę ubijając przed tym wszystko zagęszczarką.
Oszlifowaliśmy 5 "wrót" do boksów w naszym hangarze kajakowym i pomalowaliśmy je białym gruntem. Mimo takiej orki Batyaki zdążyły się nawet spuścić ździebko na wodę. Popłynęli na żaglach. Co się stało w trakcie tego krótkiego pływaństwa, to niech sami opowiedzą...
No i ok 13.00 przybyła do nas Słoneczko. Nie, żeby popracować, bo nie mogła dzisiaj tyrać z nami. Powód, dla którego nie mogła, jak najbardziej ją usprawiedliwia. Słoneczko dzisiaj stała się magistrem. Się obroniła! Przybyła do nas (pięknie ubrana, tak niecodziennie) z szampanem i wszyscy komisyjnie rozpiliśmy butelczynę ciesząc się radością Słoneczka.
QmQmy! Wiecie, co Wam powiem...? Wiecie. Qm! Qm! Fajnie Was "mieć". Jutro płynę ze Słoneczkiem w górę. Spuszczamy się o 10.03. Dzięki Wam wszystkim za ten piękny dzionek!

_________________
Kleszcze na Madagaskar!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 kwi 2015, o 22:44 
Offline

Dołączył(a): 27 sty 2015, o 15:43
Posty: 14
Hej - to ja dołożę co szybko z rana telefonem fotłem.


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 kwi 2015, o 23:17 
Offline
admin-moderatorka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 23:32
Posty: 2207
Lokalizacja: Pólka Raciąż
Brawa dla Was!!! Piękna robota wykonana :)
Słoneczko! :brawo: :brawo: :brawo:

_________________
To dobrze – powiedziała Mi. – Mały drań jest o wiele lepszy, bo łatwiej go stłuc


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 kwi 2015, o 08:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2015, o 20:38
Posty: 1359
Lokalizacja: Warka, Warszawa
Nie ma jak zgrana paka!

SŁONECZKO - MOJE GRATULACJE!!! ;)

_________________
http://kajakczolgowy.blogspot.com

Grupa Kajakowa "MENAŻA 07"


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 198 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL