wodniacy.net

usiądź przy naszym ognisku
Teraz jest 28 mar 2024, o 17:42

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
PostNapisane: 23 wrz 2015, o 10:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2015, o 20:47
Posty: 658
Pięknie napisałeś Bartuś. Uśmiałem się do łez :lol: Gratuluje wyniku i cieszę się nim, jakbym to ja go zrobił. Dziękuję Wam wszystkim QmQmy kochane! Tym na wodzie za wyniki, a tym na lądzie za ciężką harówę przy imprezie. Mieć taki ZESPÓŁ, jak WY to wielka radość i szczęście.
sharan napisał(a):
...jako jedyny zawróciłeś by pomóc rywalowi w maratonie co mogło przełożyć się na podium więc czuj się jak byś tam był...
No, coś Ty Sharan. Na podium absolutnie bym się nie załapał. Znam swoje miejsce w długolskiej hierarchii. A, pomoc koledze na wodzie, to przecież obowiązek. Ale dziękuję za miłe słowa. Popłynąłeś wspaniale! Gratuluję Ci Darku! :)

_________________
Kleszcze na Madagaskar!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 wrz 2015, o 00:25 
Offline
admin-moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 21:53
Posty: 5660
Lokalizacja: Ząbki
Tak już jakoś się u nas porobiło że Ciągle kogoś Ropuch na Wiśle holuje do brzegu :brawo: :brawo: :brawo:

Pamiętam jak w lutym na wieczornym a w sumie nocnym treniżolku się wyglebiłem i też Ropuch właśnie dociągnął mnie do brzegu.
Inna sprawa że była kupa śmiechu ze mnie ale ten nasz Ropuch tak już ma że ciągle kogoś wyciąga.
A pamiętacie o tych policjantach z topielcem których dociągnął do brzegu ???
W sumie wydaje mi się że nasz Ropuszek dyplomu nie potrzebuje - ma nasz szacunek i to tylko dzięki Niemu powstała taka zgraja wariatów wszelakiej maści których potrafił skupić dookoła siebie więc żaden dyplom mu nie potrzebny,
My wiemy jak jest i niech już tak zostanie
Ropuch :brawo: :brawo: :brawo:

_________________
ALBUM ZE ZDJĘCIAMI
BLOG - ELTECHOWE PODRÓŻE


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 wrz 2015, o 09:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2015, o 20:47
Posty: 658
No, i co ja mam napisać po takiej laurce...? :shock: Chyba z radości pójdę potrenować żabie skoki gdzieś w samotności i poczekam, aż mi przejdzie... :D Uważam Lechu, że "każden jeden" z naszej zwariowanej kupki jest wspaniałą, niepowtarzalną osobowością i każdy z nas w równym stopniu tworzy to, co nazwaliśmy QmQmTeam. Po prostu wszyscy mieliśmy szczęście, że "wpadliśmy na siebie" w jednym miejscu i czasie. Dla mnie relacje, jakie mamy między sobą są wielką wartością. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie przeżywałem i nie miałem. Warto pielęgnować to, co nas połączyło i dbać, by trwało do usranej śmierci.
Miłego dzionka QmQmy Kochaniunieńkie oraz Ludziki wszelkie! Teraz ździebko "zniknę z radarów", bo czas pozarabiać trochę piniendzorków. Qm!Qm! :)

_________________
Kleszcze na Madagaskar!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 wrz 2015, o 09:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 sty 2015, o 12:23
Posty: 373
Lokalizacja: Piastanów
Agnieszka napisał(a):
Najpierw odzywa się pęcherz - zatrzymaj się, przecież już widzisz na żółto. Rozsądek – Batyak nie sika. Płynę dalej. Ręce – odłóż na chwilę wiosło, odpocznij se. Rozsądek – Batyak nie odkłada i nie odpoczywa. Płynę. Żołądek – podpłyń i weź bananka od Joli. Rozsądek – Batyak by nie wziął. I tak se płynę gadając do siebie.


Dobre :brawo: :brawo: :brawo:

Sikałem raz (do kaczuszki, przydała się) wtedy też przestałem wiosłować - jakoś trudno było mi pogodzić te dwie czynności. Bananka od Joli prawie wziąłem (prawie bo Jola nie trafiła i bananek popłynął do Gdańska.
Gratuluję Ci Bartek wyniku. Wprawdzie spodziewałem się że będziesz przede mną, ale robiłem co mogłem, aby było inaczej. :lol: :lol: :lol:
Zobaczymy jak będzie na Jezioraku. :hejka: :hejka: :hejka:
Acha, w Ciszycy też biegałem. Postanowiłem sobie że na następnym Wsła Pstrągu, butelka od camelbacka będzie jak przystało na plecach a nie w kokpicie. Strasznie dużo czasu straciłem przy wysiadaniu i wsiadaniu do kajaka.

_________________
Jo sem batyak, jo sem strašny netoperek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 wrz 2015, o 09:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2015, o 20:38
Posty: 1359
Lokalizacja: Warka, Warszawa
batyak napisał(a):
Sikałem raz

A jednak! :lol: :lol: :lol:, a Bartek nie sikał! :lol: :lol: :lol:

_________________
http://kajakczolgowy.blogspot.com

Grupa Kajakowa "MENAŻA 07"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 wrz 2015, o 11:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 maja 2015, o 22:48
Posty: 301
batyak napisał(a):
Sikałem raz


Widzisz, Batyak. Jakbyś nie sikał, byśmy wpadli na metę razem. Ja bym na Twoim miejscu zastanowił się, czy nie zrezygnować z tej przyjemności :lol:

Co do Jezioraka, może być albo lepiej, albo gorzej. Jak to w życiu. Lepiej - będę płynął thornem, a to dość szybkie bydlę. Gorzej - nie opanowałem jeszcze tego bydlęcia. Przykładowo, wczoraj wyglebiłem się na płaskiej wodzie przy zerowym wietrze... W każdym razie, będzie ciekawie :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 wrz 2015, o 21:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 cze 2015, o 17:38
Posty: 9
bartek napisał(a):
wczoraj wyglebiłem się na płaskiej wodzie przy zerowym wietrze...)


Ale przy jakim tempie :D A i wsiadanie z wody masz obcykane, więc będzie tylko lepiej ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 wrz 2015, o 09:25 
Offline

Dołączył(a): 18 lip 2015, o 22:27
Posty: 9
Tak rozprawiacie Drodzy Koledzy o zjawiskach związanych z kaczuszkami i widzeniami, tak się przyjacielsko wspieracie, że chciałam Was zaprosić pod link : https://www.youtube.com/watch?v=9j8n6ePD924

To napisałam ja, Lucy, zacumowana do filara na środku rzeki i otoczona wędkarzami na brzegach. :? :oops:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 wrz 2015, o 21:17 
Offline
admin-moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 21:53
Posty: 5660
Lokalizacja: Ząbki
No cóż - my faceci staramy się sobie pomagać :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
ALBUM ZE ZDJĘCIAMI
BLOG - ELTECHOWE PODRÓŻE


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL