wodniacy.net

usiądź przy naszym ognisku
Teraz jest 16 kwi 2024, o 12:33

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 168 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 lip 2015, o 00:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2015, o 20:47
Posty: 658
bartek napisał(a):
A tu Kierownik Sadzawki i pięknie uchwycona hacjenda aka norka

eltech napisał(a):
A nie uważasz że ten żab jakiś taki skacowany na zdjęciu
bartek napisał(a):
W każdym razie, dzielnie się trzyma

Ogromnie uprzejmie wyjaśniam Kolegom, że na przytoczonym przez Bartusia zdjęciu jestem trzeźwy niebywale. Niech potwierdzeniem mych słów będzie fakt, że tegoż samegoż wieczora, przy pomocy mojej taczki motorowej odwiozłem Maciusia (wraz z rowerem) pod chałupkę oraz Żabcię i Pućka do chałupki. Wszelkie więc sugestie, jakobym na przytoczonym zdjęciu prezentował się w stanie pospożycia, są wielce mnie krzywdzące. Baaa... Niesprawiedliwe. W obliczu tego jawnie agresywnego i nieusprawiedliwionego ataku na mnie, biorę i strzelam focha czyli się obrażam święcie! I zmilczam! Reeeeechuuuu! Qm!Qm! :D

_________________
Kleszcze na Madagaskar!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lip 2015, o 00:33 
Offline
admin-moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 21:53
Posty: 5660
Lokalizacja: Ząbki
oj tam oj tam - o wygląd się nie ma co obrażać = gdybyś był kobietą to miałbyś do dyspozycji jakieś farby szminki i inne duperele a tak nic na to nie poradzisz że na tym zdjęciu wyglądasz jak menel spod budki z piwem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
ALBUM ZE ZDJĘCIAMI
BLOG - ELTECHOWE PODRÓŻE


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 sie 2015, o 14:49 
Offline

Dołączył(a): 14 mar 2015, o 18:05
Posty: 101
Drogie QmQmy, siedzę sobie dziś w domu i kombinuję jakby tu lepiej zorganizować stojaki w naszym hangarze, bo miejsca zaczyna brakować. W tym momencie w miarę komfortowy dostęp jest do 16 kajaków, a myślę że przy odrobinie pracy dałoby się tak wszystko ustawić żeby mieściło się u nas nawet ponad 40 kajaczków z identycznie komfortowym dostępem do każdego. Pytanie tylko czy mamy wolną rękę z urządzaniem tego miejsca?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 sie 2015, o 22:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2015, o 20:47
Posty: 658
Mateusz napisał(a):
Drogie QmQmy, siedzę sobie dziś w domu i kombinuję jakby tu lepiej zorganizować stojaki w naszym hangarze,
Cieszy nas niepomiernie Mateuszku staranie Twe "w temacie".
Mateusz napisał(a):
Pytanie tylko czy mamy wolną rękę z urządzaniem tego miejsca?
Oczywizda ale w pewnych granicach. Wszak jesteśmy jedną z trzech sekcji WKW i takie sprawy powinniśmy uzgadniać z kierownictwem Klubu. Wszystko zależy, co Ci lata po mózgu. Czy wiąże się to z jakimiś kosztami itp. Pogadamy o tym na środowym spotkaniu. :)

Się uprzejmie donosi, że w dniu wczorajszym wycieczka w składzie: Puciek, Ropuch przywiozła z Poznania nowy sprzęcior powszechnie znanej i lubianej Lucy. Coś Wam to przypomina...?
Załącznik:
Nowy sprzęciorek Lucy.jpg


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

_________________
Kleszcze na Madagaskar!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 sie 2015, o 22:13 
Offline
admin-moderatorka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 23:32
Posty: 2207
Lokalizacja: Pólka Raciąż
Ropuch napisał(a):
Coś Wam to przypomina...?
rekina :mrgreen:

_________________
To dobrze – powiedziała Mi. – Mały drań jest o wiele lepszy, bo łatwiej go stłuc


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 sie 2015, o 22:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2015, o 20:47
Posty: 658
Nie wiem, czy pamiętasz Ewuniu, że dosiadłaś onegdaj tego (takiego) "rekina"... :D

_________________
Kleszcze na Madagaskar!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 sie 2015, o 22:45 
Offline
admin-moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 21:53
Posty: 5660
Lokalizacja: Ząbki
czyli to Soluś :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :brawo: :brawo: :brawo:

_________________
ALBUM ZE ZDJĘCIAMI
BLOG - ELTECHOWE PODRÓŻE


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 sie 2015, o 23:22 
Offline
admin-moderatorka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 23:32
Posty: 2207
Lokalizacja: Pólka Raciąż
Ropuch napisał(a):
Nie wiem, czy pamiętasz Ewuniu, że dosiadłaś onegdaj tego (takiego) "rekina"...
pamiętam :)
Obrazek

_________________
To dobrze – powiedziała Mi. – Mały drań jest o wiele lepszy, bo łatwiej go stłuc


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 sie 2015, o 23:44 
Offline
admin-moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 21:53
Posty: 5660
Lokalizacja: Ząbki
No proszę jak nasza Ewcia się pięknie prezentuje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
ALBUM ZE ZDJĘCIAMI
BLOG - ELTECHOWE PODRÓŻE


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 wrz 2015, o 22:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2015, o 20:47
Posty: 658
Drogie moje QmQmy!
Z radością informuję Was, że właściwie, to ja już mogę umierać... Dlaczego? Bo mamy bardzo utalentowaną młodzież. Tak się dzisiaj spontanicznie złożyło, że spuściłem się dzisiaj z Kasią na krótki spacerek wiślany. Kasia siedziała dzisiaj pierwszy raz w kajaku i wiecie co się stało...? Taż to młoda osóbka, po krótkim, pięciominutowym "kursie", po pierwszym kilometrze pstrągowania zaczęła wiosłować tak, ze wielu opływanych kajakarzy może tylko pomarzyć! Nie miałem się do czego przyczepić!
Oznacza to, że płynęliśmy w ciszy... No, rewelacja. O tym, czy ściemniam, czy nie, będziecie mogli się przekonać na jutrzejszym treningu, na który Kasia przybędzie. A, oto kilka fotek z dzisiejszego spacerku z Kasią:ObrazekObrazekObrazekObrazek
No i co QmQmy? Niech mi ktos powie, że nie warto trenować kajakarstwa... :D

_________________
Kleszcze na Madagaskar!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 wrz 2015, o 09:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 maja 2015, o 22:48
Posty: 301
Ano, warto :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 wrz 2015, o 23:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2015, o 20:47
Posty: 658
Taaa... Na dzisiejszym treningu Kasia była szczelnie odziana ale to nie przeszkadzało nam pomykać "jak Messerschmitty"...
Obrazek
Kupa luda nas dzisiaj wypłynęła (11 "szt") Odwiedził nas także po treningu tata Ignaca - Zbyszek i wielkie okazał zainteresowanie pływaniem z nami. Coś jest na rzeczy, że przyciągamy sympatycznych, a niesympatycznych w naszej "kupce" nie ma.
Bartuś otrzymał od nas dzisiaj koszulkę "organizacyjną". Mleko się rozlało, Tyś już Bartusiu "nasz".
Obrazek ObrazekObrazekObrazek
Dzięki QmQmy za wspólne pływaństwo. W sobotę rusza wesoły autobusik do G.Kalwarii. Się będzie działo... :D
Dobranoc. :)

_________________
Kleszcze na Madagaskar!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 wrz 2015, o 07:17 
Offline
admin-moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 21:53
Posty: 5660
Lokalizacja: Ząbki
jak byście startowali z Góry w niedzielę wieczorem to pewnie byśmy się spotkali na szlaku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
ALBUM ZE ZDJĘCIAMI
BLOG - ELTECHOWE PODRÓŻE


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 wrz 2015, o 07:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2015, o 20:47
Posty: 658
Powszechnie znana i lubiana Agusia powiadomiła mnie drogą mailową, że było nas 13 "sztuk", a nie jak napisałem wcześniej 11.
Toż to większa "kupa" luda nas pływa na treningach, niż na niektórych "zlotach", spływach itp, z których to nawet książki powstają... Gdybyśmy byli tacy ambitni, to musielibyśmy wydawać je co tydzień... :lol:
Qm!Qm! QmQmy Kochaniunieńkie! :D

_________________
Kleszcze na Madagaskar!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 wrz 2015, o 22:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2015, o 20:47
Posty: 658
Rączo i chyżo śpieszę donieść, że dzisiaj trening był. Mooocny trening. Cmykneliśmy trasę maratonu "Wisła Pstrąg Przy tym stanie wody (45 cm) do "nominalnych" 60 km (połowa pstrągów) trzeba dodać ok 3 km. Spuściła się nas dzisiaj na wodę kupa luda: Agusia, Bany Sebus, Batyak, Borys, Morito, Maciuś, Mateuszek, Pitaszyl, Turabat, Ropuch. Słoneczko i Chmurka (żonka Mateuszka) umówiły się później niż my (startowaliśmy ok 8.00) i popłynęły lajtowo na plażę, gdzie robiłem zdjątka pięknej Kasi.
Czasów jakie wykręciliśmy absolutnie oraz kategorycznie nie podajemy, gdyż albowiem powszechnie wiadomo, że konkurencja nie śpi... Do Góry Kalwarii dopłynęli prawie wszyscy oprócz tych, którzy nie dopłynęli... Idealny dzionek na pływaństwo. Łagodny zefirek, słonka tyle, ile trzeba. Kilka fotek z dzisiejszego pływaństwa:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Bany Sebuś po raz pierwszy w życiu dopłynął pod prąd do Góry Kalwarii. Brawo Sebuś!
Więcej zdjątek tu: https://plus.google.com/113031094131869 ... 1869857338

Qm! :)

_________________
Kleszcze na Madagaskar!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 wrz 2015, o 23:03 
Offline
admin-moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 21:53
Posty: 5660
Lokalizacja: Ząbki
wielkie gratulacje dla całej ekipy i tylko Wam można kondycji i samozaparcia pozazdrościć.
:brawo: :brawo: :brawo:
Super zdjęcia.
A ten Turabatowy ścigacz................. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
ALBUM ZE ZDJĘCIAMI
BLOG - ELTECHOWE PODRÓŻE


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 wrz 2015, o 01:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 maja 2015, o 22:48
Posty: 301
Kurcze, żałuję że mnie nie było. Taka ekipa! Ale nie dało rady,, po prostu nie dało. Zazdroszczę i gratuluję :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 wrz 2015, o 23:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2015, o 20:47
Posty: 658
Uprzejmie informuję moją kajakarską "Rodzinkę", że skasowałem swoje konto na fb. Zarejestrowałem się tam na prośbę kolegi, który prosił o wsparcie strony reklamującej jego działalność. Wsparłem, "pobyłem na fb ok 1,5 miesiąca i w dziwnie mało dla mnie zauważalny sposób wciągnąłem się w dyskusje nie mające nic wspólnego z kajakarstwem. Szkoda mi na takie rzeczy czasu. A, do rozmów o kajakarstwie właściwszym miejscem jest według mnie Forum Kajakarzy, gdzie od ponad dwóch lat prowadzę "Pogaduchę" i tutaj w "Sadzawce" na naszym Forum. Tylko w tych miejscach tak, jak dotychczas będę się udzielał publicznie.

_________________
Kleszcze na Madagaskar!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 wrz 2015, o 08:22 
Offline
admin-moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 21:53
Posty: 5660
Lokalizacja: Ząbki
Pozostaje mi tylko pogratulować decyzji.
Przynajmniej nie będę jedyny bez fb :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
ALBUM ZE ZDJĘCIAMI
BLOG - ELTECHOWE PODRÓŻE


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 wrz 2015, o 09:20 
Offline

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 22:50
Posty: 96
No i qrna, przez takie decyzje, mam jednego znajomego na facebooku mniej! W ten sposób, to nigdy nie dogonię córki! Granda!

:D:D

_________________
https://www.facebook.com/kajakiembezgranic/


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 168 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL