wodniacy.net

usiądź przy naszym ognisku
Teraz jest 19 mar 2024, o 12:59

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 195 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 5 sie 2017, o 05:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2015, o 20:47
Posty: 658
Tak się porobiło, że na forum wodniacy.net mam więcej przyjaciół więc postanowiłem przenieść się ze swoją "Pogaduchą" tutaj. Witajcie Siostry i Bracia w moim nowym "domu". :) :hejka:

_________________
Kleszcze na Madagaskar!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 sie 2017, o 09:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 kwi 2015, o 20:27
Posty: 908
Witam i pozdrawiam Brata po wiośle Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 sie 2017, o 10:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2015, o 20:47
Posty: 658
Siemanko Sharanie!
Zadumałem się dzisiaj nad Tobą, bo wszyscy (mam na myśli naszą kajakarską brać) traktujemy Cię, jak długola. I słusznie, bo cmykasz już takie traski, że trudno Cię do tego klubu wariatów nie zaliczyć. Ale nie wiem, czy pamiętasz, że nieformalnym sprawdzianem przynależności do "pływających inaczej" jest cmyknięcie Pętli Warszawskiej, a tego jeszcze nie zrobiłeś. Oczywizda wiem, że zrobisz to "z palcem w tyłku" ale formalności trzeba byś dopełnił. Z radością bym Ci w tym potowarzyszył. Daj znać, jakbyś miał chęć i czas to zrobić. Dla ułatwienia dodam, że dla mnie najatrakcyjniejszą porą na Pętlę jest wczesna lub środkowa jesień, kiedy na Zalewie Zegrzyńskim przeważnie piździ... :) Qm! :hejka:

_________________
Kleszcze na Madagaskar!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 sie 2017, o 20:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 kwi 2015, o 20:27
Posty: 908
Oczywizda wiem, że zrobisz to "z palcem w tyłku" :lol: :lol: :lol:
Tylko jedną ręką ciężko się wiosłuje
Dzięki za zaproszenie na pewno skorzystam :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 sie 2017, o 15:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2015, o 15:18
Posty: 527
Ropuch napisał(a):
Tak się porobiło, że na forum wodniacy.net mam więcej przyjaciół więc postanowiłem przenieść się ze swoją "Pogaduchą" tutaj. Witajcie Siostry i Bracia w moim nowym "domu". :) :hejka:

No proszę, tego bym się nie spodziewał.
Ale jak to się mówi tylko świnia nie zmienia zdania :lol:
Witam serdecznie w tej kałuży :oki:

_________________
Grupa Kajakowa "MENAŻA 07"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 sie 2017, o 14:23 
Offline
admin-moderatorka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 23:32
Posty: 2207
Lokalizacja: Pólka Raciąż
Witaj Ropuchu :D :D

_________________
To dobrze – powiedziała Mi. – Mały drań jest o wiele lepszy, bo łatwiej go stłuc


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 sie 2017, o 09:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2015, o 20:47
Posty: 658
Siemanko Ewuniu!
No, normalnie nie wiem zupełnie czemu mi wesoło. Przedwczoraj rozwaliłem swoją taczkę motorową (z własnej winy kuuuhwaaa!!!!).
Godzinę po tym upojnym zdarzeniu polazłem do Lidla w celu zdobycia jakiegoś pokarmu i w tymże obiekcie na stoisku z fasolką szparagową (całkiem niedrogą...) zostawiłem telefon. Oczywizda swój.
Tak więc wesoło informuję świat i okolice, że Batyak kupił se wspaniały samochód, a ja nie mam ani taczki, ani telefonu i kontaktu ze mną, to bynajmniej nie ma jak tylko przez nasze forum. Ale domyślam się sprytnie czemuż to, tak wesoło o powyższym informuję. Ano dlatego, że mam wszystkie rączki i nóżki, puls prawidłowy, cukier w normie no i pamiętam, gdzie mieszkam i jak się zalogować na forum....
Patrzę teraz poprzez szyby (szklane bynajmniej) na wrocławskie niebo i próbuję zgadnąć, czy z nadchodzących chmur pierdyknie jakaś wspaniała ulewa czy uda się chociaż cmyknąć na rowerku na Ślężę.

Ps. Ale jak pomyślę o dziewczynkach, które zginęły przedwczoraj w czasie wichuro-nawałnicy, to mi się smutno robi.

Miłego dzionka Siostry i Bracia. Uważajcie na siebie, bo ponoć wichury jeszcze nie odpuściły... :hejka:

_________________
Kleszcze na Madagaskar!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 sie 2017, o 14:24 
Offline
admin-moderatorka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 23:32
Posty: 2207
Lokalizacja: Pólka Raciąż
A to dlatego nie odbierasz telefoniku Ropuszydło moje najdroższe:) Wybaczam więc i odganiam myśli o 8-) 8-)

Co do dzieciaków w Borach to tragedia.

_________________
To dobrze – powiedziała Mi. – Mały drań jest o wiele lepszy, bo łatwiej go stłuc


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 sie 2017, o 17:21 
Offline
moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 18:44
Posty: 2514
Lokalizacja: Pyrlandia
Obiecuję tu zaglądać. Co do strat to łączę się w bólu :cry: W takich przypadkach warto pamiętać, że "po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój"
Sharanu a co z drugą?

_________________
"Co to jest droga to najlepiej dowiedzieć się nogami. A już obowiązkowo bosymi"
Bartoszko - Siekierezada


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 sie 2017, o 22:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 maja 2015, o 22:48
Posty: 301
ManaT napisał(a):
Sharanu a co z drugą?

A druga tam, gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę :lol:

Taa Ropuszku, sadzawka to dobre miejsce na pogaduchę. Ja też w sumie dawno tu nie byłem. A to dlatego, że nie pływałem. Ale ostatnio pływałem i sobie od razu o Was ciepło pomyślałem. Pozdrowienia znad Morza. Ahoj! (tylko nie odpowiadać mi: Ahoj Ci do tego :evil: )


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 sie 2017, o 23:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2015, o 20:47
Posty: 658
Taaa... (że tak pojadę "klasyką"...) Siedzo sobie w sadzawce kumy i siedzo i tak sobie kumkajo i kumkajo... Miło Cię "słyszeć" Bartusiu. :)
Jak się domyślam, masz teraz dużo tzw życiowych spraw na głowie i pewnie stąd ta abstynecja kajakowa. W naszej sadzawce ździebko się unormowało i jako grupa "małżeński kryzys" mamy za sobą. Myślę, że to zasługa nas wszystkich. Oglądałem kilka dni temu zdjęcia z naszych wspólnych pływań sprzed dwóch lat, a więc z czasu, kiedy do nas dołączyłeś. Ileż na nich sympatycznej, autentycznej radości ze wspólnego pływania. Łza się w oku kręci. No i ten sprzęt... Zaybysty progres wszyscy zrobiliśmy. Nie tylko w sprzęcie. Ponieważ oddałem Dlapiemu czerwonego Tedi, to postanowiłem powrócić do pływania regatówkami. Oczywizda tymi starymi, chojnickimi. Muszę przesiadać się na coraz szybszy sprzęcior, żeby dotrzymać Wam (Tobie, Mateuszkowi, Sebusiowi, Batyakowi) kroku... ;)
Jam we Wrocławiu będący i kombinuję, jakby tu do Bazyla na "Zimorodka" pojechać. Chyba nasz forumowy Prezes "Menaży" mi pomoże, bo tu we Wrocku rozwinął spory biznes. Co druga taksówka, to "RYBA TAXI"... :D :hejka:

_________________
Kleszcze na Madagaskar!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 sie 2017, o 00:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2015, o 15:18
Posty: 527
Ropuch napisał(a):
Co druga taksówka, to "RYBA TAXI"... :D :hejka:

Nic mi w tej sprawie nie wiadomo, ale poddałeś mi pomysł
Może powinienem brać jakiś haracz za używanie nazwy :D

_________________
Grupa Kajakowa "MENAŻA 07"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 sie 2017, o 21:57 
Offline
admin-moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 21:53
Posty: 5660
Lokalizacja: Ząbki
Siema Ropuchu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Wpadam do Ciebie, patrzę, zaglądam, i nie widzę Twojej poezji
Musisz usiąść wychylić piwko i w końcu co nieco skrobnąć gdyż dawno Twoich wierszyków nie czytałem

_________________
ALBUM ZE ZDJĘCIAMI
BLOG - ELTECHOWE PODRÓŻE


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 sie 2017, o 23:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2015, o 20:47
Posty: 658
Taaa... A, no dawno się nie wypróżniałem "artystycznie"... Przyznam się teraz publicznie, że z ubiegłorocznego zlotu na J. Gopło zacząłem płodzić "wierszykorelację". Pisałem i pisałem, a że najlepiej pisze mi się na bazie płynnych napojów "regenerujących", niewiele brakowało, żebym w alkoholizm popadł... Taaa... A Ewunia mnie pytała co jakiś czas: - Ropuch, kiedy wreszcie będzie ta relacja?
Do dzisiaj relacji nie ma i Ewunia już się z tym faktem chyba pogodziła. Moją "wierszykorelację" ukradli kosmici, a jeśli nie ukradli oni, to najprawdopodobniej skończyła (dzięki mojej niesłychanej bystrości) żywot w "Kacprze". Rzeczony "Kacper", to żeliwny piecyk popierdujący w moich nadwiślańskich apartamentach. Niedługo będzie kolejna okazja do wypróżnienia... Taaa... może się uda... :lup:
:hejka:

_________________
Kleszcze na Madagaskar!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 sie 2017, o 08:54 
Offline
admin-moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 21:53
Posty: 5660
Lokalizacja: Ząbki
Czy tak czy siak czekam ciągle na jakieś wyróżnienie

_________________
ALBUM ZE ZDJĘCIAMI
BLOG - ELTECHOWE PODRÓŻE


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 wrz 2017, o 17:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2015, o 20:47
Posty: 658
W temacie "Pierwsze przywitanie" Eltech napisał:
eltech napisał(a):
Weź kije na Goplo tam Cie ktoś nauczy


Taaa... Kije, powiadasz...? Ja mam jeden "kij" i z trudem opanowuję sztukę posługiwania się nim
tak, żeby "bez tych nerw" było. Wszak powszechnie wiadomo, że nieumiejętne posługiwanie się kijem
może !! zagrażać !!! twojemu !!!! życiu !!!!! lub !!!!!! zdrowiuuu !!!!!!!!!!!!!!!!
Ale smak smażonej rybki ciągnionej prosto z wody śni mi się po nocach, jako że zdarzyło mi się kilka razy w życiu złowić taką kolacyjkę. Zupełnie nie rozumiem Mateuszka, któren to specjalistą łowieckim jest i co złowi, to wypuszcza... Taaa... Wezmę zatem owego kija i może się kto nade mną zlituje... :roll:

_________________
Kleszcze na Madagaskar!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 wrz 2017, o 19:21 
Offline
admin-moderatorka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 23:32
Posty: 2207
Lokalizacja: Pólka Raciąż
Ewunia się nie pogodziła. Masz jeszcze kilka dni. Albo ten :twisted: :twisted: Już Ty wiesz :twisted: :twisted:

_________________
To dobrze – powiedziała Mi. – Mały drań jest o wiele lepszy, bo łatwiej go stłuc


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 wrz 2017, o 17:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2015, o 20:47
Posty: 658
No i kuźwa robi się niebezpiecznie... Najgorzej, to z kobitką zadrzeć, a już z naszą Ewunią... Lepiej nawet nie myśleć... :roll:
Dzisiaj miałem wielką przyjemność rozmawiać za pomocą urządzenia telefonicznego z powszechnie znanym i lubianym Bartusiem, któren to, jak całemu światu wiadomo, wyemigrował z naszej sadzawki nad morze i tam założył nadmorską filię QmQmTeam. Zawiadamiam wszystkich zainteresowanych baraszkowaniem po morzu, Qmów i nieQmów, że padła propozycja terminu tych ekscesów na 14 października. To pora, kiedy na morzuniu kochaniunieńkim (jebanym, bynajmniej) może być ciekawie...
Bądźmy zatem w kontakcie i skupmy kupkę, którą podążymy nad morze w celu wspólnego z Bartusiem popływania, jak za dawnych, dobrych czasów. Bynajmniej. Taaa... :hejka:

_________________
Kleszcze na Madagaskar!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 wrz 2017, o 22:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 maja 2015, o 22:48
Posty: 301
Ropuch napisał(a):
padła propozycja terminu tych ekscesów na 14 października


Bynajmniej potwierdzam powyższe. Padła propozycja 14ego października i jest to poważna propozycja. Tak jak Ropuszek pisze, może być wtedy ciekawie. Ale na szczęście wody ci u nas dostatek i będziemy mogli dowolnie wybierać trasę wycieczki. Tak więc przybywajcie tłumnie :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 wrz 2017, o 14:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2015, o 20:47
Posty: 658
W temacie "Treningi QmQmTeam"
batyak napisał(a):
Leżę chory. Może w środę a jak nie to płynę 3k w tym roku

oraz ja napisałem:
Ropuch napisał(a):
Coś ostatnio często chorujesz Batyaku. Mateuszek również niedawno zaniemógł. Pomór jaki, czy co...?
Skoroś leżący, to zapewne znajdziesz czas i chęć, by obejrzeć filmik dot. zdrówka i przyczyn zgonu redaktora Grzegorza Miecugowa. Zajrzyj na "Pogaduchę", bo nie chcę robić bałaganu w temacie treningów. Zdrowiej Batyaku, bo dawno razem nie pływaliśmy, a Pętla Warszawska wciąż piękna jest i czeka... :)


Rzeczony filmik:
https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpr ... miecugowa/

Zdrówka wszystkim chorym życzę. :) :hejka:

_________________
Kleszcze na Madagaskar!


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 195 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL