wodniacy.net

usiądź przy naszym ognisku
Teraz jest 29 kwi 2024, o 17:40

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 306 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 wrz 2015, o 20:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 sty 2015, o 16:23
Posty: 1035
Prawdę mówiąc nie naszło mnie dzisiaj posłuchać, znalazłem to przypadkowo. Sabaton śpiewa o rotmistrzu Pileckim:


_________________
Krótko i na temat
Grupa Kajakowa "MENAŻA 07"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 paź 2015, o 11:31 
Offline
admin-moderatorka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 23:32
Posty: 2207
Lokalizacja: Pólka Raciąż

_________________
To dobrze – powiedziała Mi. – Mały drań jest o wiele lepszy, bo łatwiej go stłuc


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 paź 2015, o 11:32 
Offline
admin-moderatorka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 23:32
Posty: 2207
Lokalizacja: Pólka Raciąż

_________________
To dobrze – powiedziała Mi. – Mały drań jest o wiele lepszy, bo łatwiej go stłuc


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 paź 2015, o 12:19 
Offline
admin-moderatorka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 23:32
Posty: 2207
Lokalizacja: Pólka Raciąż
:lol: :lol:

_________________
To dobrze – powiedziała Mi. – Mały drań jest o wiele lepszy, bo łatwiej go stłuc


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 paź 2015, o 15:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 sty 2015, o 14:53
Posty: 483
to powinno byc zabronione ;) zarówno tworzenie czegoś takiego jak i udostęponianie :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 paź 2015, o 15:30 
Offline
admin-moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 21:53
Posty: 5660
Lokalizacja: Ząbki
Maciek - popieram :brawo: :brawo: :brawo: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
ALBUM ZE ZDJĘCIAMI
BLOG - ELTECHOWE PODRÓŻE


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 paź 2015, o 18:10 
Offline
admin-moderatorka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 23:32
Posty: 2207
Lokalizacja: Pólka Raciąż
maciekt1000 napisał(a):
to powinno byc zabronione zarówno tworzenie czegoś takiego jak i udostęponianie

no cooo :lol: :lol: meczu nie oglądałeś? :lol: :lol:

_________________
To dobrze – powiedziała Mi. – Mały drań jest o wiele lepszy, bo łatwiej go stłuc


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 paź 2015, o 18:23 
Offline
admin-moderatorka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 23:32
Posty: 2207
Lokalizacja: Pólka Raciąż
https://www.facebook.com/Kamil-Grosicki ... /timeline/

_________________
To dobrze – powiedziała Mi. – Mały drań jest o wiele lepszy, bo łatwiej go stłuc


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 paź 2015, o 21:19 
Offline

Dołączył(a): 26 lut 2015, o 20:17
Posty: 42
Generalnie jestem przeciwny zabraniania czegokolwiek... ale w tym przypadku zdecydowanie popieram. Mnie dzisiaj wpadła w ucho piosenka z radiowej trójki....


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 paź 2015, o 22:50 
Offline
admin-moderatorka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 23:32
Posty: 2207
Lokalizacja: Pólka Raciąż
Czy WY nie oglądaliście meczu? :lol: :lol:
Fajna piosenka Tomku :)

_________________
To dobrze – powiedziała Mi. – Mały drań jest o wiele lepszy, bo łatwiej go stłuc


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 paź 2015, o 11:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 sty 2015, o 14:53
Posty: 483
Ewa, mecz oczywiście oglądaliśmy -brawo dla chłopaków :brawo:
Trzeba było od razu wrzucic Kamila a nie akc.... (przez usta mi nie przejdzie :lol: )


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 paź 2015, o 19:06 
Offline
admin-moderatorka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 23:32
Posty: 2207
Lokalizacja: Pólka Raciąż
maciekt1000 napisał(a):
Trzeba było od razu wrzucic Kamila a nie akc.... (przez usta mi nie przejdzie )
:lol: :lol: Zeneka byście nie posłuchali :lol: :lol:

_________________
To dobrze – powiedziała Mi. – Mały drań jest o wiele lepszy, bo łatwiej go stłuc


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 paź 2015, o 10:55 
Offline

Dołączył(a): 26 lut 2015, o 20:17
Posty: 42
Domyśliłem się Ewo, że odpowiedzią na nasze zdziwienie był link do FB, ale jakoś podświadomie kombinuję aby tam nie wchodzić...a meczu nie widziałem, bo ogólnie TV nie oglądam...
Wracając do tych piosenek, to często się zastanawiałem dlaczego ludzie tego słuchają?? Wiem, wiem; De gustibus non disputandum est , i dlatego lepiej nie dyskutować :)

Ale sama popatrz na „hit” (to nawet nie jest disco polo) okrzyknięty mianem naszego- słowiańskiego folkloru. Chwalili się tym na cały świat...

Nie będę wklejał YT, bo ktoś nie przeczyta posta i pomyśli,że polecam. Google szybko znajdą "my słowianie"... Gwarantuję, że nie należę do sztywniaków (choć się przyznaję, że oprócz gumoteksa mam PE i niebawem kupię jakiegoś szybkiego szklaka :D) i wiem co to jest ironia... Jaka myśl się nasuwa, po obejrzeniu i przesłuchaniu czegoś takiego, o nas i o naszych Dziewczynach??

A przecież można tak...


Czy tak...

Wydaje mi się, że to jest nam bliższe...przynajmniej mam taką nadzieję.
To jeden z przykładów, który naprędce przyszedł mi do głowy :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 paź 2015, o 13:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 sty 2015, o 14:53
Posty: 483
od lat, za każdym razem mnie rozkłada FBS :lol: :lol: :lol:



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 paź 2015, o 13:55 
Offline
admin-moderatorka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 23:32
Posty: 2207
Lokalizacja: Pólka Raciąż
Tomek napisał(a):
Domyśliłem się Ewo, że odpowiedzią na nasze zdziwienie był link do FB, ale jakoś podświadomie kombinuję aby tam nie wchodzić...a meczu nie widziałem, bo ogólnie TV nie oglądam...
Tak było Tomku :) Sama się zdziwiłam jak taka piosenka szybko włazi w głowę :lol: :lol: Ja słucham trochę innej muzyki :mrgreen: od kołyski.
A disco polo generalnie bardzo mnie śmieszy. Zenek to podobno jest "kultowy" :lol: Z racji posiadania miejsca w którym ludzie robią sobie imprezy latem też słucham disco polo :lol: :lol: W trakcie 99% "melanży" lecą właśnie takie piosenki.

_________________
To dobrze – powiedziała Mi. – Mały drań jest o wiele lepszy, bo łatwiej go stłuc


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 paź 2015, o 15:52 
Offline
admin-moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 21:53
Posty: 5660
Lokalizacja: Ząbki
może kogoś uczucia obrażę ale uważam że tego da się słuchać jedynie po paru głębszych i pewnie dla tego tak popularne jest granie disco polo na wszelkiego rodzaju zakrapianych imprezach od wesel zaczynając.
Nie jestem jakimś ortodoksem jeśli chodzi o muzykę i słucham niemalże wszystkiego - no może najmniej HipHopu oraz Jazzu bo to jednak nie moje klimaty aczkolwiek zdążają się utwory które słucham z przyjemnością jednak w tamtym zestawie nie słucham nic bo po prostu nie mogę przetrawić.

A dla uspokojenia nastrojów proponuję wysłuchać czegoś takiego




edit :)
i jeszcze to


_________________
ALBUM ZE ZDJĘCIAMI
BLOG - ELTECHOWE PODRÓŻE


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 paź 2015, o 10:13 
Offline

Dołączył(a): 26 lut 2015, o 20:17
Posty: 42
Widzisz Lechu, bo z muzyką jest tak, że ten sam utwór w zależności od Twojego nastroju, w jednym momencie potrafi drażnić, w innym jest obojętny, a w jeszcze innym uspakaja. Spróbuj posłuchać tego w innym czasie. Może wtedy, kiedy nie będziesz myślał o robocie i będziesz miał czas na chwilę refleksji :) A nuż się okaże, że to już takie złe nie jest, a przy kolejnej próbie stwierdzisz, że nawet całkiem... niezłe :D Ja też za folklorem nie przepadam, ale jak wykonują go dobrzy muzycy, to czemu nie?? Podałem to jako alternatywę dla discopolo, które w pewnym sensie też jest naszym folklorem. Osobiście lubię jak utwór ma jakąś wartość.. muzyka...tekst.., a w disco polo nie ma ani jednego ani drugiego. O ile muzykę może bym (czasem) jeszcze zdzierżył, to teksty najczęściej nie dają (jak Ty to powiedziałeś ) przetrwać.

A to co wrzuciłeś, to klasyka... Chyba nie ma osób, którym się to nie podoba...co najwyżej może być obojętne ;)

A może taki koncert??
Dla mnie to spotkanie gigantów- Knopfler,Clapton, Sting, Collins
Spójrz ile ma wyświetleń na YT... i kuknij na np.: Ona tańczy.....jak szalona
Sama piosenka zaczyna się od 2 min. Miłego słuchania :) (ciekawe czy przetrwasz … :D )



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 paź 2015, o 11:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 sty 2015, o 14:53
Posty: 483
Tomek napisał(a):
Widzisz Lechu, bo z muzyką jest tak, że ten sam utwór w zależności od Twojego nastroju, w jednym momencie potrafi drażnić, w innym jest obojętny, a w jeszcze innym uspakaja. Spróbuj posłuchać tego w innym czasie. Może wtedy, kiedy nie będziesz myślał o robocie i będziesz miał czas na chwilę refleksji :) A nuż się okaże, że to już takie złe nie jest, a przy kolejnej próbie stwierdzisz, że nawet całkiem... niezłe :D Ja też za folklorem nie przepadam, ale jak wykonują go dobrzy muzycy, to czemu nie?? Podałem to jako alternatywę dla discopolo, które w pewnym sensie też jest naszym folklorem.]



dawno się tak nie uśmiałem :lol: :lol: :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 paź 2015, o 13:45 
Offline

Dołączył(a): 26 lut 2015, o 20:17
Posty: 42
Maćku, określenie, że disco polo jest naszym folklorem, to nie są moje słowa :) Wielokrotnie się z tym spotkałem...a czy się zgadzam z tym, czy nie, to już inna sprawa.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 paź 2015, o 19:30 
Offline
admin-moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 21:53
Posty: 5660
Lokalizacja: Ząbki
Ja tam bym rozgraniczył To nasze podbijające Chiny Disco Polo od Folka
O ile Folka lubię sobie posłuchać czasami jak zauważyłeś w zależności od nastroju :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
jak dla mnie folk to coś takiego

tu jeszcze lepiej bo dwie kapele na raz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
albo to - nie Polski ale folk

A jeśli mówimy o dwóch kapelach to przypomniało mi się coś takiego - moim zdaniem przykład jak dwie różne kapele mogą razem zrobić coś fajnego

No i połączenie dwóch całkiem rożnych na pozór styli czyli skrzypce które kojarzą się raczej z muzyką poważną i muzyki pop


A jeśli chodzi o moje preferencje to lubię mocne uderzenie czyli wszystko co bębni i daje basy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
I tak jeden z najlepszych perkusistów świata według mnie


A jak już tak Wam tu spamuję to proponuję Wam jeszcze taki mały mix
też ulubiony mój styl muzyczny czyli muzyka elektroniczna szeroko rozumiana


Albo coś takiego czyli współzałożyciel zespołu Genesis o ile coś to komu mówi :mrgreen: (chyba bardziej znany za sprawą Phila Collinsa )


i kolejny duecik również jednego z moich ulubionych wykonawców


i nie sposób nie dorzucić kolejnego ulubionego autora

czy klasyki skomponowanej do świetnego filmu łowca Androidów z H. Fordem


myślę że na dziś Wam taka mała wycieczka wystarczy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
ALBUM ZE ZDJĘCIAMI
BLOG - ELTECHOWE PODRÓŻE


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 306 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL