wodniacy.net

usiądź przy naszym ognisku
Teraz jest 27 kwi 2024, o 18:00

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 277 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 13 lut 2015, o 22:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2015, o 20:38
Posty: 1359
Lokalizacja: Warka, Warszawa
Ted napisał(a):
Panowie Modowie przydało by się aby ten wątek miał taki sam tytuł jak zakładka , żeby nikogo nie wprowadzał w błąd
czyli Spontany ............ a nie rzeka Wisła.

Popieram.

_________________
http://kajakczolgowy.blogspot.com

Grupa Kajakowa "MENAŻA 07"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lut 2015, o 02:55 
Offline
admin-moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 21:53
Posty: 5660
Lokalizacja: Ząbki
no to zrobione - zgodnie z wytycznymi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
ALBUM ZE ZDJĘCIAMI
BLOG - ELTECHOWE PODRÓŻE


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lut 2015, o 13:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 sty 2015, o 12:42
Posty: 455
Dziękuję bardzo.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lut 2015, o 18:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 sty 2015, o 16:47
Posty: 304
Spotykamy się w niedz. o 9.04 i wypływamy o 9.27 do Gasów


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lut 2015, o 15:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 sty 2015, o 16:23
Posty: 1035
Pointer i ja płyniemy w czwartek 26-02-15r Iłżanką. Start ok. 09:00 w Wólce Gonciarskiej, meta w Ciepielowie.
My spotykamy się w Ciepielowie o 08:00. Chętni mile widziani. Może padać deszcz, ale będzie fajnie :lol: jak to Prus powiada.

_________________
Krótko i na temat
Grupa Kajakowa "MENAŻA 07"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lut 2015, o 15:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2015, o 21:00
Posty: 125
Lokalizacja: Starachowice
Będzie fajnie. Dodam że zaczynamy od miejsca gdzie w Święto Niepodległości miałem nieplanowaną "kąpiel"!! Płynąłem Daggerem Vortexem. Teraz popłynie nim Sikor. Wtedy płynąłem z kolegą Prusem. Może się dziać.

PS.
Iłżanka zabrała mi wtedy wiosło. Kto wie może uda się jej je odebrać. Zapraszamy.

_________________
-navigare necesse est, vivere non est necesse-


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lut 2015, o 22:08 
Offline
admin-moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 21:53
Posty: 5660
Lokalizacja: Ząbki
no to niecierpliwie czekam na opisy i zdjęcia :brawo: :brawo: :brawo:

_________________
ALBUM ZE ZDJĘCIAMI
BLOG - ELTECHOWE PODRÓŻE


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lut 2015, o 20:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 sty 2015, o 12:42
Posty: 455
Bieg pamięci żołnierzy wyklętych.

Hej , jutro na mojej wiosce jest bieg patriotyczny , dystans żaden [ 4km] , nie biegałem od przeszło dwóch miesięcy ,
więc pobiegnę bez żadnej napinki , bardziej żeby wyrazić poparcie dla tego rodzaju inicjatywy i spędzenia w ten sposób
wolnego czasu , gdyby ktoś miał ochotę niech da mi znać , możemy na luzaku pobiec razem .
Wojtek może ty ?
Tu info:
http://zabki.pl/index.php?option=16&act ... &menu_id=0


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lut 2015, o 23:05 
Offline
admin-moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 21:53
Posty: 5660
Lokalizacja: Ząbki
No - My się już dziś wieczorkiem z Tedziem widzieliśmy więc już omówiliśmy że pracujemy i nie biegniemy - niestety bo nawet ja chętnie bym ten dystans pokonał.

_________________
ALBUM ZE ZDJĘCIAMI
BLOG - ELTECHOWE PODRÓŻE


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 mar 2015, o 18:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 sty 2015, o 12:42
Posty: 455
Szkoda , liczę że za rok pobiegniemy razem , zwłaszcza że z założenia nie chodzi o ściganie . Byłem:] , jak zawsze nasze
ząbkowskie biegi kończą się pysznym bigosem .


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 mar 2015, o 21:34 
Offline
admin-moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 21:53
Posty: 5660
Lokalizacja: Ząbki
o - muszę iść i policzyć słoiki z bigosikiem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
ALBUM ZE ZDJĘCIAMI
BLOG - ELTECHOWE PODRÓŻE


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 kwi 2015, o 14:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 sty 2015, o 12:42
Posty: 455
batyak napisał(a):
Sławek... napisał(a):
Szkoda że wyjeżdżacie bo miałem chytry plan wyciągnięcia Was na Wisłę powodzenia i dobrej pogody

My z Gosią będziemy pływali po Wiśle, jeszcze nie zdecydowaliśmy, czy smykniemy do Płocka czy będziemy eksplorować Ropuchową Wyspę

Sławek... napisał(a):
My chcieliśmy spłynąć z okolic Nowego Dworu do Wyszogrodu więc jeżeli Batyaczki zdecydowalibyście się na Płock to może dałoby się to zsynchronizować.
Tedziu nie myślimy o ściganiu, jeżeli byś chciał to mogę Ci pożyczyć Expressiona 15 (niebieski jeżeli to ma znaczenie ;) )jakby Ci brakowało łódki


Zyskałeś moje zainteresowanie ;) . W piątek jestem niedostępny ale sobota i część niedzieli prawdopodobnie do rozdysponowania.
Mógłbym zmienić plany ze względu na Expressiona 15 . Rok temu zastanawiałem się nad jego zakupem , nie jestem pewien czy do końca mi przeszło bo nawet planowałem podjechać w maju do wypożyczalni w Warce i się nim przepłynąć . Brałem pod uwagę ten kajak oraz Essence 16. Nawet pamiętam z orga pewnie twój wątek o Expressionie .W czwartek mógłbym ci dać odpowiedź wiążącą.
Tylko słabo z wodą od czasu do czasu pewnie byśmy gdzieś przysiedli ;) . Na etapie powrotu do formy nie chciałbym przepłynąć jednorazowo więcej niż max 80 km jednego dnia.
Napisz jak to widzisz logistycznie gdybym miał płynąć Expressionem czy przewidujesz nocleg ? czy miałbym się bujnąć do Nowego Dworu czy będziecie może jechać na start przez Wawę.
Batyaku pasuje wam sobota ?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 kwi 2015, o 19:55 
Jak już wspomniałem mogę płynąć tylko jeden dzień i myśleliśmy pojechać do Nowego Dworu przez Wyszogród i tam zostawić jeden samochód żeby po spłynięciu podjechać do Nowego Dworu po drugi.
Jeżeli taka trasa byłaby dla Ciebie ok (pewnie koło 40 km) to wystarczy, że dotrzesz do Nowego Dworu bo po spływie Cię tam dostarczymy naszym transportem ;)
Jeżeli chciałbyś płynąć z Batyakami dalej do Płocka (o ile z nami popłyną) to możesz wziąć kajak i kiedyś tam "przy okazji" go odbiorę ;)


Góra
  
 
PostNapisane: 28 kwi 2015, o 20:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 sty 2015, o 12:42
Posty: 455
Sławek nie chcę ci mieszać , ale można by zacząć w Pomiechówku , to dodatkowe 5km i spłynąć jak to brzmi " trzema rzekami "
Wkra , Narew , Wisła :D . Jeśli zacznę z wami to i z wami skończę . Korci mnie żeby zobaczyć jakość wykonania Perceptiona ,
pewnie bardzo dobra i zobaczyć jak się sprawuje na wodzie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 kwi 2015, o 01:04 
Nie mam nic przeciwko żeby zacząć z Pomiechówka, więc jak się zdecydujesz to jesteśmy dogadani, ustalimy tylko godzinę i ruszamy ;)


Góra
  
 
PostNapisane: 29 kwi 2015, o 07:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 sty 2015, o 12:42
Posty: 455
Ok , płynę . Nie wiem jaki stan wody będzie w Pomiechówku pod mostem , ponoć można tam czasami przytrzeć kajakiem.
Wy macie piękne pachnące nowością kajaki więc zastanów się czy to co zaproponowałem jest dla was korzystne,
ewentualnie zawsze możemy luknąć przed startem i wrócić do miejsca gdzie planowałeś start , choć myślę że powinno być ok ale
nie znam Wkry na odcinku wpadającym do Narwi. Ok , to podaj mi miejsce zborne i godzinę na PW .

Do Robi.
Robi jeśli masz czas w niedzielę to proponuję rozstawić samochody na starcie , mecie i spłynąć Rządzę . Nie znam jej aktualnego stanu ,i nie wiem jak byś sobie poradził Sekatexem ponoć rzeczka w pewnym momencie mocno meandruje . Jeśli jesteś zainteresowany
daj znać tutaj to podam szczegóły na PW . Ponoć turyści taki odcinek spływają 8 godzin . Mogą być jakieś przeszkody .
https://www.google.pl/maps/dir/52.47918 ... m2!4m1!3e2
https://www.youtube.com/watch?v=JQKNPqBP2YY
https://www.youtube.com/watch?v=P3fc5RJXGxE


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 kwi 2015, o 17:18 
Offline

Dołączył(a): 28 kwi 2015, o 17:36
Posty: 14
Ted napisał(a):

Do Robi.
Robi jeśli masz czas w niedzielę

Niestety - w ten weekend dobrzy ludzie już mnie zagospodarowali.Ale dzięki że o mnie pomyślałeś.
Do następnego razu


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 kwi 2015, o 22:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 sty 2015, o 12:42
Posty: 455
Ok.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 kwi 2015, o 12:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 sty 2015, o 12:23
Posty: 373
Lokalizacja: Piastanów
Sławek... napisał(a):
Jeżeli chciałbyś płynąć z Batyakami dalej do Płocka


Batyaki zdecydowały - WYSPA. :D Może to już ostatnia okazja żeby ją obejrzeć :( :(

Płyniemy pstrąga z WKW w piątek. W zależości od sił i warunków pogodowych są 3 wersje dalszych wydarzeń:

1. Odpoczynek na wyspie i powrót do WKW - najmniej prawdopodobna wersja w razie gdyby lało.

2. Nocleg na wyspie, w sobotę dalszy pstrąg, wieczorem powrót do WKW. - to jest najbardziej prawdopodobny rozwój akcji.

3. Odpoczynek na wyspie, dalszy pstrąg z poszukiwaniem miejsca na nocleg, w sobotę pstrąg dokąd sił starczy i wieczorem powrót do WKW.

Wszystkich chętnych zapraszamy :hejka: :hejka:

_________________
Jo sem batyak, jo sem strašny netoperek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 maja 2015, o 20:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 sty 2015, o 12:42
Posty: 455
Zgodnie z planem popływaliśmy Narew , Wisła , Bzura.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Sławek dzięki za możliwość wypróbowania Expressiona .


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 277 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL