wodniacy.net

usiądź przy naszym ognisku
Teraz jest 28 mar 2024, o 23:05

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 15 paź 2015, o 14:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 sie 2015, o 20:16
Posty: 146
Lokalizacja: Małopolska
W przyszłym roku w ok. lipca wybieram się motorowcem na mazury (ap ropo: szukam chętnych)
W planach miałem wodowanie w ok. Połańca na Wiśle ale pomysł jest jeszcze taki by przyśpieszyć przedsięwzięcie i zwodować się w okolicach Stolicy (Dęblin - Zegrze)

Ktoś orientuje się z kim mówić, i gdzie można by było na w/w ziemiach zostawić bezpiecznie samochód i przyczepę na ok 3 tyg.?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 paź 2015, o 14:24 
Offline
admin-moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 21:53
Posty: 5660
Lokalizacja: Ząbki
Zapraszam do naszego klubu czyli WKW przy moście Siekierkowskim po Praskiej stronie Wisły czyli na prawym brzegu.
Do dyspozycji jest port z kładkami oraz slip jeśli jest taka potrzeba
http://www.wkw.waw.pl/
przetrzymanie sprzętu będzie z pewnością odpłatne ale chyba nie będzie to jakaś kolosalna kwota.
Na terenie Warszawy jest jeszcze do dyspozycji ort Czerniakowski gdzie można się zwodować w Porcie Rejsy albo jeśli nie potrzeba slipu to gdzieś na dziko na obrzeżach samego portu.
Gorzej tam z pozostawieniem auta bo w samych Rejsach mało miejsca na auta natomiast na obrzeżach portu samochód nie będzie pilnowany. Można byłoby się spróbować dogadać w Straży Miejskiej bo mają duży parking ale nie sądzę żeby się zgodzili.
Można byłoby też zrobić tak że przyjedziesz do nas do klubu się zwodować a sam samochód odstawisz na jakiś parking strzeżony bo niedaleko jest duuuuuuże osiedle Gocław gdzie jest kilka płatnych parkingów.
Jest kilka opcji dostępnych więc wybór należy do Ciebie.
Na upartego możemy nawet zrobić tak że zajedziesz do mnie do Ząbek i razem pojedziemy do WKW a Twoje auto zabiorę do siebie na podwórko i tam spokojnie będzie na Ciebie czekać bez żadnych opłat z tym związanych.
To jeśli chodzi o Wisłę.
Jedziemy dalej czyli kolejne miejsce na wodowanie to klub Spójnia położony na Kanale Królewskim ( Żerańskim ) tuż przy śluzie i elektrowni. Jest to spory klub więc z pewnością da się tam przechować auto
Agusia jest członkiem Spójni więc po więcej info proponuję do Niej na PW napisać.
Jeśli chodzi o sam Zalew to miejsc jest bez liku i z pewnością w każdym z nich za opłatą da się zwodować i pozostawićauto ale to już wybór należy do Ciebie

Wydaje mi się jednak że ten temat powinien trafić do działu pomoc a powinieneś tu założyć oddzielny wątek o samym spływie i opisać w nim co i jak

_________________
ALBUM ZE ZDJĘCIAMI
BLOG - ELTECHOWE PODRÓŻE


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 paź 2015, o 18:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 sie 2015, o 20:16
Posty: 146
Lokalizacja: Małopolska
Do WKW można dodzwonić się w ciągu dnia na te numery tel. ze strony www?

Chciałbym aby przynajmniej samochód -bądź co bądź- stał pod dachem. Wycieczka może przeciągnąć się do 4 tygodni. W tym czasie samochód może zarosnąć mchem i go później nie odpalę.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 paź 2015, o 19:10 
Offline
admin-moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 21:53
Posty: 5660
Lokalizacja: Ząbki
Z tego co wiem to nigdzie Twój samochód pod dachem nie będzie stał.
Musiałbyś sobie wynająć garaż żeby się stało.
Do WKW dzwoń w ciągu dnia i powołuj sie na to że polecili ten klub członkowie sekcji kajakarskiej :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
A jeśli chodzi o odpalenie to jeśli nie jeździsz maluchem czy syrenką to powinien odpalić - mój w każdym razie odpalał po moich eskapadach które trwały do 4 tygodni :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
ALBUM ZE ZDJĘCIAMI
BLOG - ELTECHOWE PODRÓŻE


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 paź 2015, o 19:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 sie 2015, o 20:16
Posty: 146
Lokalizacja: Małopolska
na stronie WKW w cenniku usług mamy coś takiego...

http://www.wkw.waw.pl/informacje-klubowe/cennik

-to są te wiaty i hangary?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 paź 2015, o 19:43 
Offline
admin-moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 21:53
Posty: 5660
Lokalizacja: Ząbki
Czy ten cennik jest aktualny nie wiem. Ja jako klubowicz płacę nieco inne ceny i to w okresie rocznym. Nigdy nie potrzebowałem miejsca pod wiatą więc się tym nie interesowałem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ja tam bym się tak mocno pod tę wiatę nie pchał. Miejsce zwykłe pod chmurką będzie zdecydowanie dużo tańsze.
A zawsze możesz sobie auto opatulić plandeką i będzie jakby stało pod wiatą :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
ALBUM ZE ZDJĘCIAMI
BLOG - ELTECHOWE PODRÓŻE


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL