wodniacy.net

usiądź przy naszym ognisku
Teraz jest 29 mar 2024, o 12:33

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
PostNapisane: 7 kwi 2016, o 20:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 sty 2015, o 18:43
Posty: 121
Uzupełnię listę obecności o kolegę Wilka z FW , na 70% popłynie z nami
ale prawdopodobnie dołączy w piątek po południu w Łowiczu.
lp.
1.Orzech
2.Sikor
3.Czołg
4.Wilk
5.Sławek... :?:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 kwi 2016, o 22:41 
1. Orzech
2. Sikor
3. Czołg
4. Wilk
5. Sławek...
6. Tomek
7. Bogdan :?:

Ryby dopisujcie się ;)


Góra
  
 
PostNapisane: 10 kwi 2016, o 21:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2015, o 15:18
Posty: 527
Sławek... napisał(a):
Ryby dopisujcie się ;)

Jeszcze nie wiem i dlatego nie mogę potwierdzić

_________________
Grupa Kajakowa "MENAŻA 07"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 kwi 2016, o 10:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 sty 2015, o 18:43
Posty: 121
Jako że start już niebawem :tupu: :tupu: :tupu: to proponował bym spotkać się o 9:00 (wiadomo +/- ileś tam min.) w najbliższej okolicy mostu w Sobocie , znaczy przy najdogodniejszym miejscu na wodowanie .Postaram się być trochę wcześniej co by ów miejsce znaleźć.
W okolicach środy proponował bym potwierdzenie na 100% swojej obecności co by sytuacja była klarowna , są jeszcze wolne miejsca tak że proszę śmiało dołączać do zacnej ekipy 8-)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 kwi 2016, o 14:29 
Co z logistyką powrotu? każdy sobie organizuje czy bierzemy busa?

Co do mety:
- może zamiast przystani w Wyszogrodzie skończyć przy moście drogowym na Bzurze w Kamionie, dojazd po kajaki jest wygodny? To jest może z kilometr przed ujściem, nie będzie potrzeby wpływania w Wisłę i cofania się w górę rzeki.
- można też przemyśleć drugą opcję czyli wpłynięcie w Wisłę, ale jeżeli już to skończenie kilka km niżej (ok 11 km w miejscowości Suchodół na LB jest jakaś okresowa przystań więc jest jak dojechać i jak wysiąść - nie byłem tam, znalazłem to gdzieś w necie)

Co do długości trasy:
-od mostu w Kompinie do mostu w Kamionie jest niecałe 51 km (zmierzone przeze mnie GPS-em)
-do Kompiny jest od mostu w Łowiczu ok 9 km a od mostu w Sobocie ok 31,5 km (locja z książki "Bzura i jej dopływy" - locja z książki prawie pokrywa się z moimi pomiarami więc można jej wierzyć)

My (ja Tomek i Bogdan) dołączymy w sobotę od Kompiny (fajnie jak gdzieś w okolicy mostu zanocujecie ;) ) ustalimy o której ruszacie i złapiemy się na rzece lub ruszymy razem od mostu.

Na chwilę obecną ustalmy tylko czy każdy ogarnia logistykę na własną rękę i gdzie i o której kończymy w niedzielę.

Jakby ktoś chciał dołączyć to śmiało, jakoś się pomieścimy na tej Bzurze ;) Ryba ;) ?


Góra
  
 
PostNapisane: 17 kwi 2016, o 14:41 
Orzech, jako że jesteś Organizatorem i pewnie częściej tą trasą pływałeś niż ja powiedz jak wygląda kwestia dwóch lekko "problematycznych" miejsc:
- bystrze za ujściem Rawki
- wypłycenia za mostem drogowym w Sochaczewie

Podobno bystrze za ujściem Rawki jest spływalne przy prawym brzegu? widziałem kilka zdjęć na których widać tam dość duże kamienie, widziałem też filmik na którym ktoś to spływa dmuchańcem. Krótkim kajakiem bym to spływał, ale jak jest z długim szklakiem? (jak do tej pory byłem tam dwa razy i oba przenosiłem bo nie byłem pewien co robić ;) )
Co do wypłyceń za mostem w Sochaczewie to miałem już okazję uszkodzić sobie tam lekko kajak o kamień i nie chciałbym tego powtórzyć. Czy jest na tamto miejsce jakaś "metoda"? Wiadomo którędy spływać żeby była pewność że się nie uszkodzi kajaka? (ta uwaga również odnosi się bardziej do szklaków, polietyleny mogą się śmiało wbijać ;) )


Góra
  
 
PostNapisane: 17 kwi 2016, o 18:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 sty 2015, o 18:43
Posty: 121
Slawek... co do logistyki to na chwilę obecną jest tak że każdy organizuje ją we własnym zakresie , jeśli będą jakieś problemy to postaramy się je wspólnie rozwiązać ale puki co wygląda to tak:
Ja będę miał podwózkę ze Skierniewic i po drodze może zgarnę Wilka z PKP w Łowiczu jeśli zacznie z nami od rana, jeśli nie to dołączy po południu ,na metę do Wyszogrodu ktoś po mnie podjedzie i na powrocie podrzucę Wilka na PKP w Sochaczewie.
-Czołg z Sikorem spotykają się w piątek z rana na przystani w Wyszogrodzie (lub wcześniej gdzieś po drodze)tam zostawiają jedno auto i przepakowują się do drugiego którym śmigają na start do Soboty .
Meta zaplanowana jest w Wyszogrodzie (opcjonalnie w Kamionie koło mostu ,ustalimy to już na rzece) koło godziny 15 .(osobiście muszę być w Skierkach max o 17:15 :( )
Co do bystrza za ujściem Rawki to ja je zawsze przenosiłem , Wilk na dmuchańcu zawsze je spływa ,
za pierwszym mostem w Sochaczewie do mostu na ul.Mostowej jest kilka bystrzy (wypłyceń z kamieniami)ale zawsze jakoś szczęśliwie je spływałem i to przy niskim stanie Bzury(wodowskaz Żuków zaraz za mostem na Mostowej, max 90cm-obecnie 155cm) po drodze trafiają się też pojedyncze bysterki i duże kamienie których może być nie widać przy obecnym stanie wody.
Co do pierwszego noclegu to będziemy nocowali na pewno gdzieś za Łowiczem ,czyli okolice mostu metalowego w Bednarach lub okolice Kompiny ,zobaczymy gdzie damy radę dopłynąć ;) więc w sobotę albo poczekamy na Was w Kompinie albo spotkamy się gdzieś na rzece, zdzwonimy się w piątek wieczorkiem i się konkrety ustali ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 kwi 2016, o 18:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 sty 2015, o 18:43
Posty: 121
Było :oki: :brawo: :brawo: :brawo: żałujcie że was nie było, oj żałujcie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 kwi 2016, o 21:41 
Offline
admin-moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 21:53
Posty: 5660
Lokalizacja: Ząbki
oj żałujemy - ale i tak by nie wyszło bo i sobota i niedziela zajęta rodzinnymi imprezami

_________________
ALBUM ZE ZDJĘCIAMI
BLOG - ELTECHOWE PODRÓŻE


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 kwi 2016, o 14:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 sty 2015, o 16:23
Posty: 1035
Lechu trzeba było przenieść imprezy na Bzurę :lol:

OrzechU, zakładaj wątek dla powracających bo chciałbym Ci podziękować za spływ i może coś miłego napiszę o Czołgu :mrgreen:
no i chłopakom ze Skierniewic jakieś dobre słowo się należy :lol:

_________________
Krótko i na temat
Grupa Kajakowa "MENAŻA 07"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 kwi 2016, o 14:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2015, o 20:38
Posty: 1359
Lokalizacja: Warka, Warszawa
No, i zdjęcia trzeba gdzieś pokazać :mrgreen:
P.S. A może i coś miłego o Sikorze napiszę :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
http://kajakczolgowy.blogspot.com

Grupa Kajakowa "MENAŻA 07"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 kwi 2016, o 23:43 
Offline
admin-moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 21:53
Posty: 5660
Lokalizacja: Ząbki
się doczekać nie mogę - zaraz sam Wam założę :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
ALBUM ZE ZDJĘCIAMI
BLOG - ELTECHOWE PODRÓŻE


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 kwi 2016, o 00:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2015, o 15:18
Posty: 527
Do roboty, ludzie czekają :lol:
A nie tylko przyjemności, pływanie i pływanie

_________________
Grupa Kajakowa "MENAŻA 07"


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL