wodniacy.net

usiądź przy naszym ognisku
Teraz jest 28 mar 2024, o 23:42

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 7 sty 2018, o 14:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 maja 2015, o 12:01
Posty: 25
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Witam zaprawionych w boju pływaków tego forum!!! :)

Na wstępie chcę życzyć wszystkim wszystkiego dobrego w Nowym 2018 Roku, jak największej ilości udanych spływów w gronie wyłącznie wyśmienitym :)

Jeśli chodzi o kajakowe spływy i śmietankę towarzystwa z tym związaną, to mam niebywałą przyjemność i zaszczyt zaprosić męskie grono pływaków tego forum na spływ, który organizujemy w dniach 31.05-03.06.2018 na odcinku Warszawa - Płock :)
https://www.facebook.com/kajakowaprzygo ... =3&theater

Wiem, że ogłaszam się tutaj z tym dość wcześniej, ale słyszałem ponoć, żeby wstrzelić się w grafik Waszych spływów, to trzeba umawiać się jak na audiencję u papieża :D

Spływ nasz jest w 100% amatorskim spływem “na liścia”...gdzie woda nas poniesie, grunt, żeby miło spędzić czas...a wygląda to mniej więcej tak:
https://www.youtube.com/watch?v=2mzL7LMrM8I

Jeśli uznacie, iż warto do nas dołączyć, to widzimy się 31.05.2018 na plaży miejskiej w Warszawie :)

Pozdrawiam
Strzała


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 sty 2018, o 16:30 
Offline

Dołączył(a): 4 lis 2017, o 12:02
Posty: 104
Lokalizacja: Kraków / Kopanka
Szkoda ze nie z Krakowa :(

J.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sty 2018, o 22:35 
Offline
admin-moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 21:53
Posty: 5660
Lokalizacja: Ząbki
Chłopaki tu specjalnie z południa Polski przyjeżdżają i nawet dalej niż zza Krakowa

Strzała - ja się oczywiście wstępnie melduję - jak wyjdzie życie pokaże :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
ALBUM ZE ZDJĘCIAMI
BLOG - ELTECHOWE PODRÓŻE


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sty 2018, o 23:01 
Offline
admin-moderatorka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 23:32
Posty: 2207
Lokalizacja: Pólka Raciąż
Dobrze, że na kajaku nie pływam, bo bym się obraziła :lol: :lol: :lol:

_________________
To dobrze – powiedziała Mi. – Mały drań jest o wiele lepszy, bo łatwiej go stłuc


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sty 2018, o 23:04 
Offline
admin-moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 21:53
Posty: 5660
Lokalizacja: Ząbki
To akurat jest kwestia przemyślana przez Strzałę więc to że bez Płci Pięknej to był jeden z pierwszych warunków :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
ALBUM ZE ZDJĘCIAMI
BLOG - ELTECHOWE PODRÓŻE


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sty 2018, o 23:19 
Offline
moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 18:44
Posty: 2514
Lokalizacja: Pyrlandia
bez pci nie jade ale 3mam kciuki

_________________
"Co to jest droga to najlepiej dowiedzieć się nogami. A już obowiązkowo bosymi"
Bartoszko - Siekierezada


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 sty 2018, o 20:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 maja 2015, o 12:01
Posty: 25
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Tak jak napisał Eltech, cała nasza ekipa będzie pędzić do Warszawy z Bielska czyli jakieś 350 km (z Krakowa niewiele bliżej, ale bliżej, bo jakieś 300 km), a jest i jeden, który będzie jechał wpierw do Bielska z Opola, a dopiero później destynacja na Warszawę :)

Słusznie również Eltech zauważył, iż męski spływ wynika z pewnych duuużo wcześniejszych założeń, których tu nie będę przytaczał :)

Kwestia dołączenia się pływaków z Warszawy i okolic jest oczywiście otwarta do samego końca - każdy z Was ma swój sprzęt pływający, także o chęci spływu możecie zadecydować w ostatniej chwili :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 sty 2018, o 20:57 
Offline
admin-moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 21:53
Posty: 5660
Lokalizacja: Ząbki
Jak już wspominałem - do Strzały i Maxa oraz reszty ekipy z przyjemnością sie dołączę bo ludziska i generalnie cała ekipa jest super.
tu może dla tych co Chłopaków nie znają i nie bardzo wiedzą czego się spodziewać to wrzucę kilka filmów produkcji Maxa i Strzały







no i teraz czas na kolejny etap czyli Warszawa - Płock
W imieniu Chłopaków serdecznie zapraszam bo z pewnością będzie super zabawa



A to mój ulubiony film Chłopaków.
Zdaje się że wtedy właśnie sie poznaliśmy


_________________
ALBUM ZE ZDJĘCIAMI
BLOG - ELTECHOWE PODRÓŻE


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lut 2018, o 14:43 
Offline

Dołączył(a): 7 lis 2017, o 15:21
Posty: 53
Lokalizacja: Płocho
Spływ zapowiada się ciekawie, niestety pokrywa się czasowo z IV dniami canoe, więc my odpadamy.
Na pewno będziemy oczekiwać relacji :)

_________________
_
glynu
instagram: czerwone_canoe


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 maja 2018, o 21:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 maja 2015, o 12:01
Posty: 25
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Witam wszystkich, choć apel, a właściwie przypomnienie moje kieruję do męskiej części tego forum :)

Choć doskonale wiem, że w czasie naszego spływu są organizowane tutaj inne spływy, choć wiem, że dla warszawskiej części pływaków (gdzie Wisłę w rejonie Warszawy znacie do 1 m sześciennego) nasza propozycja spływu wydaje się znacznie mniej atrakcyjna, to mimo to, nieśmiało pozwolę przypomnieć lub ponownie zaprosić na nasz spływ, który rozpoczynamy w czwartek 31.05.2018 między godziną 8 a 9 na plaży miejskiej w Warszawie.

Będzie nam miło wspólnie powiosłować, siąść przy ognisku, napić się soczku owocowego :)

Strzała napisał(a):
Witam zaprawionych w boju pływaków tego forum!!! :)

Na wstępie chcę życzyć wszystkim wszystkiego dobrego w Nowym 2018 Roku, jak największej ilości udanych spływów w gronie wyłącznie wyśmienitym :)

Jeśli chodzi o kajakowe spływy i śmietankę towarzystwa z tym związaną, to mam niebywałą przyjemność i zaszczyt zaprosić męskie grono pływaków tego forum na spływ, który organizujemy w dniach 31.05-03.06.2018 na odcinku Warszawa - Płock :)
https://www.facebook.com/kajakowaprzygo ... =3&theater

Wiem, że ogłaszam się tutaj z tym dość wcześniej, ale słyszałem ponoć, żeby wstrzelić się w grafik Waszych spływów, to trzeba umawiać się jak na audiencję u papieża :D

Spływ nasz jest w 100% amatorskim spływem “na liścia”...gdzie woda nas poniesie, grunt, żeby miło spędzić czas...a wygląda to mniej więcej tak:
https://www.youtube.com/watch?v=2mzL7LMrM8I

Jeśli uznacie, iż warto do nas dołączyć, to widzimy się 31.05.2018 na plaży miejskiej w Warszawie :)

Pozdrawiam
Strzała


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 maja 2018, o 21:31 
Offline
admin-moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 21:53
Posty: 5660
Lokalizacja: Ząbki
Siemanko Strzała.
Ja bym Cię tylko prosił żebyś doprecyzował która to plaża miejska bo mamy w Wawce co najmniej trzy plaże miejskie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ja ocyzwiđcie się do Was na spływ piszę.
Póki co chyba tylko ja ale to się jeszcze zobaczy.
Niestety z tego co wiem to moje Qm Qumy będą zajęte organizowaniem w tym samym czasie Słonecznego Pucharu Wisły czyli spływu z Kazika do Wawki.
Ja natomiast z przyjemnością zobaczę Wasze pyszczydła i chętnie z Wami się na Wisełkę do Płocka bryknę.
Także prośba o sprecyzowanie która to plaża
Podeślij mapkę z pinezką
A i jak tam u Was z frekwencją - dużo luda będzie ???
No i na pierwszy dzień do spłynięcia mamy dystans około 45 km żeby nie wejść w konflikt z Policją wodną
Ja ostatnio miałem okazję z nimi sobie własnie porozmawiać na ten temat

_________________
ALBUM ZE ZDJĘCIAMI
BLOG - ELTECHOWE PODRÓŻE


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 maja 2018, o 06:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 maja 2015, o 12:01
Posty: 25
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Siemka Eltech.

Dobrze wiedzieć, że jest więcej niż tylko jedna plaża w stolicy :D

Myślę jednak, że poniższy link rozwieje wszelkie wątpliwości (są tam pinezki z przypisami, aby wszystko było jasne):

https://www.google.com/maps/d/edit?mid= ... 999952&z=8

Co do frekwencji, to raczej bez szału, bo jest nas raptem o dwie osoby więcej niż w zeszłym roku czyli 26-ciu uczestników z południa :D

Poza Tobą z ekipy warszawskiej to jeszcze jeden forumowicz wraz z synem się zapowiadała także może w sumie 30-stu nas będzie :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 maja 2018, o 14:02 
Offline
moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 18:44
Posty: 2514
Lokalizacja: Pyrlandia
Nie żebym się czepiał :) Ale może lepiej żebyście wiedzieli. Pierwszy i trzeci nocleg wypada wam w rezerwatach. Jest okres lęgowy, ornitolodzy nie będą źli? Jak pytałem dwa lata temu chłopaków z Kajaki Dylewski w Nowym Dworze Mazowieckim o możliwości biwakowania w rezerwatach to mówili, że zdarzają się mandaty. No ale to im na rękę ;)
Nocleg 1 https://pl.wikipedia.org/wiki/Rezerwat_przyrody_Zakole_Zakroczymskie
Nocleg 3 https://pl.wikipedia.org/wiki/Rezerwat_przyrody_K%C4%99pa_Wykowska
Granice rezerwatów widać na OpenStreetMap.org oraz mapy.geoportal.gov.pl
Moim zdaniem warto popłynąć kilka km dalej i spać spokojnie.

_________________
"Co to jest droga to najlepiej dowiedzieć się nogami. A już obowiązkowo bosymi"
Bartoszko - Siekierezada


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 maja 2018, o 22:30 
Offline
admin-moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 21:53
Posty: 5660
Lokalizacja: Ząbki
czyli startujemy z Poniatówki
Ja najprawdopodobniej do Was sobie dopłynę ode mnie z klubu

Co do noclegów.
Z tego co pamiętam to na wyspach i na brzegach nie można biwakować od Góry Kalwarii do Modlina.
A jeśli na danej wyspie nie ma tabliczki to można się wykłócać
Ale pierwszy nocleg będzie na Bombowej Wyspie :brawo: :brawo: :brawo:

_________________
ALBUM ZE ZDJĘCIAMI
BLOG - ELTECHOWE PODRÓŻE


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 maja 2018, o 21:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 paź 2016, o 12:54
Posty: 30
Lokalizacja: Garwolin
Jeśli chodzi o mnie to płynę , bez syna najprawdopodobniej PHOCĄ , Andrzej też smaku złapał nie wiem jak z jego wolnym , co do logistyki to zgram się z Lechem i chyba ruszę z nim z WKW. Sie zobaczy.

_________________
Artur vfr


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 maja 2018, o 21:32 
Offline
admin-moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 21:53
Posty: 5660
Lokalizacja: Ząbki
Artur - super
Zdzwonimy się i dogadamy.
Ja spróbuje pocisnąć Andrzeja i może też mu się uda.
Byłoby fajnie
Samochód zostawisz u mnie w klubie i na Poniatówkę sobie do Chłopaków dopłyniemy

_________________
ALBUM ZE ZDJĘCIAMI
BLOG - ELTECHOWE PODRÓŻE


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 maja 2018, o 09:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 maja 2015, o 12:01
Posty: 25
Lokalizacja: Bielsko-Biała
A już myślałem, że swój plan organizacyjnie dopieściłem, a tu proszę ManaT tak mnie pięknie punktuje :)

Nie, żebym nie wiedział, że płynąc Wisłą przepływa się przez rezerwaty, ale faktycznie wybierając noclegi zuuuupełnie o tym nie pomyślałem/zapomniałem - siądę, prześledzę, dzięki za namiary informacyjne ManaT.

Eltech & Artur świetnie, że do nas dołączycie, dobrze będzie mieć starych pływackich wyjadaczy w zespole :D
(P.S. Pamiętam Eltech jak w zeszłym roku jechaliśmy z Maxem na rowerach napić się z Wami gościnnie piwka na Waszym starcie Wisły. Śmialiśmy się wtedy i mówiliśmy, że nie zazdrościmy Tobie znów dwóch tygodni na konserwach.
Przyjeżdżamy do Was, a tu hamburgery z ogniska, frytki i piersi z kurczaka w obwodzie - zatkało nas wtedy:)
Zmierzam do tego, że jak na tym spływie będziesz bawił się w "Młakowicza na Wiśle", to niejednemu szczęka opadnie...bo w naszym menu to konserwy, kiełbasa i karczki są co najwyżej :D)

Co do staru, to możliwe, i pewnie tak będzie, że będziemy startować przy moście łazienkowskim.
Wypożyczalnia, z której będziemy brali kajaki, odradziła nam nocleg pod mostem poniatowskim (straż miejska, imprezowicze, bezdomni).
Zaproponowali za to możliwość rozbicia namiotów na ich zamkniętym terenie przy moście łazienkowskim - z czego zapewne skorzystamy.
Dlatego też start z naszej strony będzie o jeden most wcześniej :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 maja 2018, o 10:45 
Offline
moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 18:44
Posty: 2514
Lokalizacja: Pyrlandia
Fajnie, że się przydałem :)
Niefajnie, że z Wami nie popłynę, no ale cóż... w tym terminie obiecałem żonce weekend z szuwarami, wodą i piachem w tle ;)
Trzymam kciuki za pogodę oraz spokojne noce i ranki. Skoro Lesiu z Wami płynie to nie mam obaw o wyżywienie.
Dużo uciechy życzę!

_________________
"Co to jest droga to najlepiej dowiedzieć się nogami. A już obowiązkowo bosymi"
Bartoszko - Siekierezada


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 maja 2018, o 11:18 
Offline
admin-moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 21:53
Posty: 5660
Lokalizacja: Ząbki
Strzała - dużo płacicie za ten nocleg pod łazienkowskim ???
A samochody macie tam jak zostawić ???

_________________
ALBUM ZE ZDJĘCIAMI
BLOG - ELTECHOWE PODRÓŻE


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 maja 2018, o 12:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 maja 2015, o 12:01
Posty: 25
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Lechu nocleg tam będziemy mieli gratis, a będzie to przy ul. Wał Miedzeszyński 399

Jeśli chodzi o auta, to my chcemy działać według utartego schematu czyli wyrzucamy chłopaków na starcie (czyli Warszawa) a kierowcy udają się do mety spływu (czyli Płock).
Rano kierowcy pakują się do pociągu/busu/autobusu i jadą na miejsce startu.
Dzięki temu w niedziele zyskujemy około 4 godziny.

Jestem na etapie poszukiwań bezpłatnego i bezpiecznego parkingu w Płocku. Dzwoniłem nawet do Ewy w tej sprawie.
Wspominała, że Ty będąc raz tam totalnie przemoczony miałeś fajną miejscówkę u kogoś.
Masz może namiary, kogoś godnego polecenia lub jaką miejscówkę, gdzie można by pozostawić tam samochód?
Patrzyłem, że zaraz przy plaży w Płocku jest parking na ul. rybaki, ale przyznam szczerze, że tam bałbym się zostawić auto na 4 dni (imprezowicze itp).


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL