wodniacy.net

usiądź przy naszym ognisku
Teraz jest 28 mar 2024, o 15:05

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 198 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 lip 2018, o 13:30 
Offline

Dołączył(a): 14 mar 2015, o 18:05
Posty: 101
Z kim się widzimy w środę na godzinie W?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 lip 2018, o 14:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 sty 2015, o 16:47
Posty: 304
Ja będę, wystartuję przed trzecią


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 sie 2018, o 21:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2015, o 20:47
Posty: 658
No, to było nas sześcioro: Aga, Eltech z Pawłem i Wojtkiem. Mateuszek i ja. Fajnie, że popłynęliśmy na
tę uroczystość. Chciałem trochę pofocić ale od tej wielkiej liczby łódek i statków biorących udział w paradzie Wisła ździebko się pomarszczyła... no i trochę trudno było w tych warunach fotografować.

A po uroczystościach powstańczych odbyliśmy spotkanko sekcji kajakowej. Dużo nas nie było ale "żelazna ekipa" czyli Aga, Batyak, Mateuszek, Eltech (i ja) przybyła. Obgadaliśmy sprawy klubowe i organizację "Pstrąga". Uzgodniliśmy też, że 9 sierpnia spotkamy się ok 17 w klubie i pomożemy kolegom motorowodniakom przy remoncie ich hangaru. Dzisiaj gadałem z Łukaszem (prezesem) i powiedział, że też przyjdzie z nami popracować. Fajnie. Tak powinno być w naszym Klubie. Tylko nie dajmy dupy i przyjdźmy 9-tego.
Może ktoś ma zdjęcia z powstańczej parady statków na Wiśle? Jak ma, niech wrzuci.
No, to Qm! :hejka:

_________________
Kleszcze na Madagaskar!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 sie 2018, o 11:24 
Offline
admin-moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 21:53
Posty: 5660
Lokalizacja: Ząbki
ja kręciłem filmiki więc jak coś zmontuję to podrzucę

_________________
ALBUM ZE ZDJĘCIAMI
BLOG - ELTECHOWE PODRÓŻE


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 sie 2018, o 13:10 
Offline
admin-moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 21:53
Posty: 5660
Lokalizacja: Ząbki
no to zapraszam do obejrzenia.
Póki co uczę się obsługi nowego sprzetu więc sorki za marny filmik.
ale chodzi tu o pamięć


_________________
ALBUM ZE ZDJĘCIAMI
BLOG - ELTECHOWE PODRÓŻE


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 sie 2018, o 06:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2015, o 20:47
Posty: 658
Dzięki Lechu! :brawo: :oki:

_________________
Kleszcze na Madagaskar!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 sie 2018, o 08:17 
Offline
admin-moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 21:53
Posty: 5660
Lokalizacja: Ząbki
A proszę bardzo

_________________
ALBUM ZE ZDJĘCIAMI
BLOG - ELTECHOWE PODRÓŻE


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sie 2018, o 23:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2015, o 20:47
Posty: 658
Ropuch napisał(a):
Uzgodniliśmy też, że 9 sierpnia spotkamy się ok 17 w klubie i pomożemy kolegom motorowodniakom przy remoncie ich hangaru. Dzisiaj gadałem z Łukaszem (prezesem) i powiedział, że też przyjdzie z nami popracować. Fajnie. Tak powinno być w naszym Klubie. Tylko nie dajmy dupy i przyjdźmy 9-tego.


Taaa... Gdyby nie Mateuszek... Kiepsko by to wyglądało. Łukasz przybył, Mateuszek i ja. A miało być nas więcej... Odwaliliśmy kawał dobrej roboty. Wzdłuż południowej ściany hangaru motorowodnego wykopaliśmy ponad metrowej głębokości rów. Oczyściliśmy odkopaną ławę fundamentową z resztek luźnego rozpadającego się betonu. Następnym etapem będzie zbrojenie i wylanie dodatkowej, wzmacniającej ławy. Mam nadzieję, że oprócz Mateuszka i mnie ktoś jeszcze przyjdzie... Jutro też umówiłem się z Łukaszem, że popracujemy razem. To jego inicjatywa, żeby wyremontować ten hangar "siłami klubowymi" i muszę Wam powiedzieć, że Łukasz jest pierwszym prezesem klubu, którego widziałem przy kopaniu rowów...
Jak pisałem już wcześniej podoba mi się to, co robi w naszym klubie Łukasz i jak sprawuje swoją funkcję. Dlatego chcę mu pomóc. Myślę, że jest to również w interesie naszej sekcji. Jeśli jutro, ktoś będzie mógł z nami popracować (od 17.00), niesłychanie serdecznie zapraszam. Dziewczęta też mile widziane. Mogłyby odganiać komary w trakcie naszej pracy. Dzisiaj nie można się było od nich opędzić.
Dzięki Mateuszku.
Dobranoc. :hejka:

_________________
Kleszcze na Madagaskar!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sie 2018, o 23:22 
Offline
admin-moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 21:53
Posty: 5660
Lokalizacja: Ząbki
Sorki ale sie totalnie posr........
Mieliśmy z Młodym po robocie podjechać a tu się okazało że Młody na jeden montaż ja na drugi,
Po południu musiałem pojechać odebrać samochód od mechanika bo jutro na 14 na wesele a potem jeszcze jakaś impreza w weekend u nas w domu rodzinna.
Kiepski czas :lup: :lup: :lup:
Postaram się poprawić :oops: :oops: :oops:
ale na pewno nie w ten weekend

_________________
ALBUM ZE ZDJĘCIAMI
BLOG - ELTECHOWE PODRÓŻE


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 paź 2018, o 00:21 
Offline
admin-moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 21:53
Posty: 5660
Lokalizacja: Ząbki
Zamknięcie sezonu wodniackiego udało się znakomicie.
Impreza była bardzo fajna i kto nie był niech żałuje.
Tu trochę a nawet sporo zdjęć z imprezy https://photos.google.com/share/AF1QipMgfYTSo9_5Bq6hzc2IrPg_Rb6vHI8OSlXjn9hZVtJq7QKRwVz7FicanK2cXBplew?key=QTBCM3BCVUI1cnY4RU1ROVNYMk9nODVEVmpjdmtB
Długo będę wspominał z tej imprezy dwie rzeczy
Ropuszaną grochówkę i bańki które nam zafundowała Lucy. :brawo: :brawo: :brawo:
Te pierwsze było pyszne - zjadłem aż dwie michy choć nie byłem wcale głodny bo byłem po obfitym śniadaniu, a to drugie czyli bańki zaskoczyły mnie jak świetnie się tym ludzie bawili :brawo: :brawo: :brawo:

_________________
ALBUM ZE ZDJĘCIAMI
BLOG - ELTECHOWE PODRÓŻE


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 paź 2018, o 22:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2015, o 20:47
Posty: 658
Nie myślałem, że będzie tak fajnie. Z naszej sekcji na uroczystym zamknięciu sezonu było nas 8 człowieków, co daje prawie połowę sekcji. Idzie w naszym klubie ku dobremu. Już wiadomo, że nie będzie żadnej ścieżki rowerowej, którą planowano poprowadzić przez nasz klub. Uaktywniła się spora liczba klubowiczów, którzy traktują to miejsce nie tylko jako przechowalnię sprzętu. Żeglarze pozyskali dla klubu (za darmochę!) kilkanaście łodzi żaglowych, na których od przyszłego roku zaczną się szkolenia młodych żeglarzy. Do naszej sekcji przybyli nowi członkowie: Bartek, Kajtek i Artur. Stawiają pierwsze kroki w bardziej zaawansowanym kajakarstwie.
A co do grochówy, to muszę Wam ludziki powiedzieć, że pierwszy raz w życiu własnymi ręcyma
ugotowałem takie cuś dla 100 człowieków. No i kuźwa wszystkie, jak jeden mówiły, że dobre. Nawet mi smakowało. A, że Słoneczko stanęła na ochotnika za garem i wydawała zupę, to smak się jeszcze wzmocnił... :D Lucy z tymi bańkami trafiła w dziesiątkę! Dorosłe ludzie bawili się jak dzieci (dzieci też się bawiły). Dzięki wszystkim (tym, co byli) za spotkanie i pomoc. Qm! :hejka:

_________________
Kleszcze na Madagaskar!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 paź 2018, o 11:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2015, o 20:47
Posty: 658
Powszechnie znany i lubiany Eltech pewnie (jak co roku) zorganizuje "Spływ Niepodległościowy" i z pewnością info o tym zamieści w odpowiednim temacie. Ale, że wpadł mi przed ślepia filmik z zaproszeniem na Marsz Niepodległości, to go zamieszczam.
https://www.youtube.com/watch?v=AaOYlo3w51Y
My maszerować nie będziemy ale spłynięcie z flagami narodowymi do centrum miasta też będzie manifestacją naszego przywiązania do wolności Ojczyzny. I pewnie jak co roku popłyną razem: katol ortodoks, lewicowiec, liberał, narodowiec, dając przykład, że niezależnie od poglądów na temat organizacji życia politycznego, gospodarczego w naszej Polsce jest możliwość i umiejętność współpracy w najważniejszej sprawie czyli utrzymania niepodległości Polski. To, że nie jest ona "dana na wieki", to chyba oczywiste ale to, że ta niepodległość jest zagrożona, dla niektórych już takie oczywiste może nie być...
Jednak niezależnie od poziomu wnikliwości w postrzeganiu otaczającej nas rzeczywistości myślę,
że znów jak co roku popłynie nas cała kupa. Bynajmniej conajmniej.
No i Qm!
:hejka:

_________________
Kleszcze na Madagaskar!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 paź 2018, o 16:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 kwi 2015, o 20:27
Posty: 908
Qm Qm Team zmierzają w waszą stronę zacni ludkowie
Mila dla Weterana 2018
http://www.krsformoza.pl/index.php
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
z tego co wiem do stolicy mają dotrzeć w poniedziałek
mało tego za nimi dzielnie płynie Przemek z Markiem z Żabiego Kruka i suczka :mrgreen:
Obrazek Obrazek Obrazek

Przywitajcie w stolicy kajakową brać sharan :hejka:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 paź 2018, o 08:25 
Offline
admin-moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 21:53
Posty: 5660
Lokalizacja: Ząbki
kuźwa a my dziś cholera w Garwolinie robimy i nie mamy jak się wyrwać
szkoda

_________________
ALBUM ZE ZDJĘCIAMI
BLOG - ELTECHOWE PODRÓŻE


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 paź 2018, o 10:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2015, o 20:47
Posty: 658
Zara się zajmiemy Sharaanie. W końcu światek nasz kajakowy, to taka koleżeńska "mafia".

_________________
Kleszcze na Madagaskar!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 paź 2018, o 13:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 kwi 2015, o 20:27
Posty: 908
:oki: chłopaki z formozy nocowali w Gassach to dziś W-wa


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 paź 2018, o 22:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2015, o 20:47
Posty: 658
Dla formalności piszę, żeby czytający ten wątek mieli przed ślepkami logiczny ciąg zdarzeń, że po telefonie od Sharana z prośbą o "opiekę" nad spływającymi, zadzwoniłem natentychmiast do Przemka ("Żabi Kruk") ale oni już mieli załatwiony nocleg i do naszego klubu nie wpływali. Z chłopakami z "Formozy" kontaktu nie miałem.
A w ogóle, to miłe, że wykonałeś Sharanie takie przyjacielskie i życzliwe ruchy. Tak powinno być w naszym kajakowym światku. Qm!
:hejka:

_________________
Kleszcze na Madagaskar!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lis 2018, o 00:56 
Offline
admin-moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 21:53
Posty: 5660
Lokalizacja: Ząbki
niestety nie udało sie wygospodarować czasu żeby podskoczyć i przywitać

_________________
ALBUM ZE ZDJĘCIAMI
BLOG - ELTECHOWE PODRÓŻE


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 198 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL