wodniacy.net

usiądź przy naszym ognisku
Teraz jest 29 mar 2024, o 14:09

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Bug
PostNapisane: 24 kwi 2019, o 08:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 mar 2018, o 16:57
Posty: 7
Hejka,w tym roku popłynę sobie Bugiem ruszam 29.04.19 i mam pytanko do drogich Koleżenek i Kolegów którzy przetarli już ten szlak , jak ogarnęliście transport kajaka przez Brześć? Może jakieś namiary na transport ceny itd. będę wdzięczny :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Bug
PostNapisane: 24 kwi 2019, o 17:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 mar 2019, o 14:08
Posty: 105
Człowiek świadczący usługę przewozu do 10 szt kajaków jednorazowo wokół Terespola (dojeżdża ze Sławatycz).
https://kajaki.nadbugiem.pl/oferta/transport-kajakow/
Jak dotąd nie korzystałem ale w sierpniu prawdopodobnie będę.
Pamiętaj że jeżeli zbiorowo to koszt podzieli się na ilość kajaków, im mniej kajaków tym na jeden kajak wychodzi drożej.
Jeżeli tylko jeden kajak to może warto poszukać usługi Taxi Bagażowe w Terespolu ? (namiaru nie mam).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Bug
PostNapisane: 24 kwi 2019, o 21:14 
Offline
admin-moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 21:53
Posty: 5660
Lokalizacja: Ząbki
nie pamiętam już dokładnie ale jak wbijesz się do opisów ze spływów i odnajdziesz tam temat o Bugu sprzed bodajże 2 - 3 lat jak spływalismy to zdaje się jest tam wspomniane o gościu którego co prawda nie polecam bo kombinator i krętacz ale jak się go pociśnie to kajak przewiezie bez problemu

_________________
ALBUM ZE ZDJĘCIAMI
BLOG - ELTECHOWE PODRÓŻE


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Bug
PostNapisane: 26 kwi 2019, o 20:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 mar 2019, o 14:08
Posty: 105
eltech napisał(a):
nie pamiętam już dokładnie ale jak wbijesz się do opisów ze spływów i odnajdziesz tam temat o Bugu sprzed bodajże 2 - 3 lat jak spływalismy to zdaje się jest tam wspomniane o gościu którego co prawda nie polecam bo kombinator i krętacz ale jak się go pociśnie to kajak przewiezie bez problemu

To ten sam o którym napisałem wyżej.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Bug
PostNapisane: 28 kwi 2019, o 12:14 
Offline
admin-moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 21:53
Posty: 5660
Lokalizacja: Ząbki
No to jeśli ten sam to zalecam ostrożność oraz twardą rozmowę bo gościu jest niezły kombinator i na jedno się umawia a potem i tak kombinuje żeby wyszło na jego.
A poza tym faktycznie ma przyczepę na kajaki ale podczepianą pod osobówkę więc przy większej ilości i tak musi jeździć dwa razy, raz z częścią ekipy i kajakami a drugi raz z resztą ekipy,
Gdybyśmy twardo nie postawili na swoim to czekaliśmy co najmniej kilka albo i kilkanaście godzin aż pozałałatwia swoje sprawy i po nas wróci

_________________
ALBUM ZE ZDJĘCIAMI
BLOG - ELTECHOWE PODRÓŻE


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Bug
PostNapisane: 13 cze 2019, o 13:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 mar 2018, o 16:57
Posty: 7
Dzięki Wszystkim ale juz to ogarnąłem za 100wkę ;-)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Bug
PostNapisane: 27 cze 2019, o 20:33 
Offline
admin-moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 21:53
Posty: 5660
Lokalizacja: Ząbki
daj znać i namiary na tego gościa co Cię przewozi bo ja właśnie w przyszłą sobotę tj. 6 lipca wywożę kolegę na samą górę Bugu do Gołębi i bedzie sobie spływał.
Przyda mu się zatem taka świeża informacja

_________________
ALBUM ZE ZDJĘCIAMI
BLOG - ELTECHOWE PODRÓŻE


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Bug
PostNapisane: 16 mar 2020, o 22:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 mar 2019, o 14:08
Posty: 105
eltech napisał(a):
No to jeśli ten sam to zalecam ostrożność oraz twardą rozmowę bo gościu jest niezły kombinator i na jedno się umawia a potem i tak kombinuje żeby wyszło na jego.
A poza tym faktycznie ma przyczepę na kajaki ale podczepianą pod osobówkę więc przy większej ilości i tak musi jeździć dwa razy, raz z częścią ekipy i kajakami a drugi raz z resztą ekipy,
Gdybyśmy twardo nie postawili na swoim to czekaliśmy co najmniej kilka albo i kilkanaście godzin aż pozałałatwia swoje sprawy i po nas wróci

W sierpniu 2019 kończyliśmy Bug w Michałkowie pod Terespolem, korzystaliśmy z jego usługi transportowej, zwoził nas (8 osób 7 kajaków) do Woli Uhruskiej. Właściwie to czekałem na jakąś niespodziankę ale wszystko było jak najbardziej OK, bardzo dobry kontakt + punktualność, na koniec nawet dał nam zniżkę. Posiada 1 lub 2 busy + osobówkę. Jak widać dużo się zmieniło przez parę lat. Nie mam powodu aby nie być zadowolonym - spokojnie mogę go polecić innym.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Bug
PostNapisane: 16 mar 2020, o 23:37 
Offline
admin-moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2015, o 21:53
Posty: 5660
Lokalizacja: Ząbki
Może się gość ogarnął
Może akurat wtedy miał zły dzień
Z perspektywy czasu trudno powiedzieć ale wtedy ewidentnie chciał nas nieco przerolować

_________________
ALBUM ZE ZDJĘCIAMI
BLOG - ELTECHOWE PODRÓŻE


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL